Jesti si myslís, že pomáhat je normální patříš k nám

Jestli si myslíš, že pomáhat je normální, patříš k nám!

Poslechněte si Šimona Pánka
© Foto:

Jsme mezi prvními, kdo zasahují doma i ve světě, když udeří povodně, zemětřesení nebo válka. Abychom to zvládli, potřebujeme i Vaši pomoc. Přidejte se do Klubu přátel Člověka v tísni a Vaše dary umožní zachraňovat životy. Slibujeme, že Vaše dary využijeme co nejefektivněji a vždy se dozvíte kde a jak díky Vám pomůžeme.

Celý text Méně textu

Co z vašich měsíčních příspěvků pořídíme?

Jídlo pro rodinu na
několik dní
uprostřed války

Váš dobrý skutek zajistí
10 000 l vody
pro lidi trpící žízní

Za tuto částku
zajistíme přikrývky
pro čtyřčlennou rodinu na útěku

simon-panek-photo

Přidejte se k nám a staňte se členem Klubu přátel Člověka v tísni. Je to ten nejjednodušší způsob, jak společně s námi pomáhat.

Dary postupně shromažďované v Klubu přátel nám umožňují co nejrychleji pomoci obětem přírodních katastrof a válek. Při vypuknutí války nebo při zemětřesení tedy neztrácíme drahocenný čas postupným sbíráním peněz, ale můžeme reagovat okamžitě, ve chvílích, kdy rychlost znamená další zachráněné životy. Ctíme lidskou důstojnost a věříme v aktivní spolupráci se zasaženými. Pomáháme tak, aby si lidé časem dokázali pomoci sami a předcházíme tak jejich závislosti na naší podpoře.

Šimon Pánek, ředitel Člověka v tísni.

simon-panek-signature