Jestli si myslíš, že pomáhat je normální, patříš k nám!

Jsme mezi prvními, kdo zasahují doma i ve světě když udeří povodně, zemětřesení nebo válka. Abychom to zvládli, potřebujeme i Vaši pomoc. Přidejte se do Klubu přátel Člověka v tísni a Vaše dary umožní zachraňovat životy. Slibujeme, že Vaše dary využijeme co nejefektivněji a vždy se dozvíte kde a jak díky Vám pomůžeme.

Celý text Méně textu

Co z vašich měsíčních příspěvků pořídíme?

Jídlo pro rodinu na
10 dní
po zemětřesení

Plachty a provazy na
1 přístřešek
pro rodinu v nouzi

Tablety na vyčištění
10 000 l vody
zabrání epidemiím

simon-panek-photo

Přidejte se k nám a staňte se členem Klubu přátel Člověka v tísni. Je to ten nejjednodušší způsob, jak společně s námi pomáhat.

Dary postupně shromažďované v Klubu přátel nám umožňují co nejrychleji pomoci obětem přírodních katastrof a válek. Při zemětřesení tedy neztrácíme drahocenný čas postupným sbíráním peněz, ale můžeme reagovat okamžitě, ve chvílích, kdy rychlost znamená další zachráněné životy. Ctíme lidskou důstojnost a věříme v aktivní spolupráci se zasaženými. Pomáháme tak, aby si lidé časem dokázali pomoci sami a předcházíme tak jejich závislosti na naší podpoře.

Šimon Pánek, ředitel Člověka v tísni.

simon-panek-signature

Z krize děláme příležitost: Vyučování na dálku v Sýrii

Člověk v tísni

Bezesné syrské noci lidí na útěku

Boj s COVID-19 na Ukrajině

Člověk v tísni

Pomohli jsme 369 900 lidí v Nepálu. I 5 let po zemětřesení Člověk v tísni nadále podporuje místní obyvatele

Člověk v tísni

Zajišťujeme bezplatnou zdravotní péči v DR Kongo  připravujeme místní na COVID-19

Zajišťujeme bezplatnou zdravotní péči v DR Kongo připravujeme místní na COVID-19

Člověk v tísni

Jak Člověk v tísni pomáhá ve světovém boji proti COVID-19?