Denis

Taky jsem vyrostl díky pomoci ostatních. Ale měl jsem to štěstí a narodil se do svobody a relativního blahobytu. Většina lidí ne. Teď je na čase abych pomohl já.

Díky Člověku v Tísni a všem, co pomáhají na místě. <3 Snad se k tomu taky někdy dokopu. 🙂

Andrea

Prostě to chci poslat dál…

Jarka

„Jeden člověk šel z Jeruzaléma do Jericha a octl se mezi lupiči. Ti ho o všechno obrali, zbili, nechali napolo mrtvého a odešli. Náhodou šel tou cestou nějaký kněz; viděl ho, ale vyhnul se mu. Stejně i jeden levita přišel k tomu místu; viděl ho, ale vyhnul se mu.
Také jeden…

Matěj Malý

Je mi neskutečně smutno z toho, jak si na vás (i vám podobných institucích) kdejaký politický nýmand honí triko. Přitom odvádíte neskutečnou práci za nás za všechny. Jsem rád, že toho mohu být alespoň malou součástí. Držím vám palce, pokračujte v tom, co děláte – děláte to skvěle.

Michal Landsman

Máme se v ČR velmi dobře a každý den si přesto většina z nás stěžuje na malicherné problémy. Je dobře, že je tu organizace, jako Člověk v tísni, která pomáhá tam, kde je opravdu problém.

Ivan Číhal

Je to úplně to nejmenší co můžeme udělat! Když jste ve tmě, hledáte kousek světla. Tato naše maličkatá, říkejme tomu „svatá povinnost“, je záblesk světla. Je krásné vědět, že na věci nejsme sami. Děkuju, že můžu pomoct!

Šimon

Pomoc těm, kteří si sami pomoci nemohou beru jako samozřejmost a projev vděčnosti za to, že my to štěstí máme.

Janina Bohuňková

Prostě chci smysluplně pomáhat lidem, kteří v životě neměli tolik štěstí. A doufám, že zveřejněním mého příběhu-nepříběhu inspiruju další lidi, aby se přidali.

Janina Bohuňková

Prostě chci smysluplně pomáhat lidem, kteří v životě neměli tolik štěstí. A doufám, že zveřejněním mého příběhu-nepříběhu inspiruju další lidi, aby se přidali.

Petr Dušek

Pomoct bližnímu, je něco naprosto normální, darovanému nic neubývá, naopak ten pocit, že někomu, kdo je v životní nouzi můžete pomoct prostřednictvím organizace Člověk v tísni, je k nezaplacení.

Filip Tomanec

Člověk v tísni podporuji hlavně protože v ČR žijeme v takovém bezpečném, properitním, demokratickém a malebném ráji, že kus z toho prostě musíme sdílet s jedněmi z miliard lidí, kteří takové podmínky nemají a taky proto, že ČLOVĚK V TÍSNI je organizace, díky které se nemusím bát, že mé peníze…

Lenka

Člověk v tísni má mou důvěru…

Martin Ryvola

Mám se dobře, proto můžu a rád pomůžu neziskovce s největší tradicí u nás.

Petra Součková

To máte za to, co Vám berou a nám populisticky dávají zadarmo.

Jana

Chci věřit, že pomáhat je normální.

Miřek

Vydělávám víc než 80% světové populace. Dávat těch pár stovek stranou, abych pomohl lidem, kteří jsou v totálním srabu mi přijde prostě správně.

Martin

Nemůžeme pomoci každému, ale můžeme každý pomoct někomu.

Maw Maw Tun

As a small being, a more meaningful life is lighting a little candle for the other needy beings to see and head for the better ways of life,

With love and light…

JIří Kotek, karlovarský

Proč posílat „PRACHY“ Čověku v tísni?
V základu je to přirozená vůle POMÁHAT.
V aktuální době mocenských intrik, které brutálně dopadají na nejobyčejnější neťastníky v řadě zemí
a zvrácená odmítavá reflexe asi většiny české veřejnosti, volící si primitivní…

Jana

Už dávno, jsem si říkala, že chci pomoct..ale znáte to..nebyl čas.. atd atd. Až nedávná výstava fotografií pana Šibíka mně k tomu dala ten poslední impulz. Jsem ráda členem tohoto klubu, děláte dobrou věc a fandím vám.

Můj příběh

This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora