Web

Offline

• Přidejte si na vizitku, že jste členem Klubu přátel

Zprávy Klubu přátel z roku 2017

Povodně, přírodní katastrofy, ozbrojené konflikty. Jenom díky pravidelným příspěvkům můžeme pomáhat okamžitě. A rychlost často zachraňuje životy. Paní Šrámková (89 let) dlouhodobě finančně podporuje Člověka v tísni.
Vysvětluje, co ji k tomu vede. „Člověk se přidává k lidem, kterým věří,“ říká. Pošlete video dál a pozvěte své přátele a známé do Klubu přátel. Je to ten nejjednodušší způsob jak pomáhat.

KDO JE DOBRÝ POSEL KLUBU PŘÁTEL

Dobrý posel posílá zprávy a informace Klubu přátel Člověka v tísni dál, mezi své blízké a přátele. Podporuje tak Klub přátel a ukazuje druhým, že pomáhat ostatním lidem v nouzi je normální.
Informuje ostatní, co vše se nám společně již podařilo a proč by se měli do Klubu přátel přidat také. Je to posel dobrých zpráv.

Jako posel dobrých zpráv můžete začít pomáhat okamžitě. Je to jednoduché a stačí k tomu udělat jen pár jednoduchých kroků.
Více informací pro Dobrého posla stahujte zde.

Podpořte nás a dejte si do patičky e-mailu banner Dobrého posla, změňte si na FB úvodní/profilovou fotku nebo si stáhněte banner Dobrého posla na web. Stahujte zde.

Děkujeme!