Přihláška do Klubu přátel

Přidejte se do Klubu přátel Člověka v tísni a Vaše dary umožní zachraňovat životy. Slibujeme, že Vaše dary využijeme co nejefektivněji a vždy se dozvíte, kde a jak díky Vám pomůžeme.

Bojujeme za lepší svět doma i v zahraničí. Je to dlouhodobý boj a proto Vás prosíme o dlouhodobou podporu. Tu můžete ukončit stejně snadno, jako začnete.

V​aše údaje u nás zůstanou v bezpečí. Potřebujeme je, abychom Vás mohli informovat jak díky Vám pomáháme, zvát na akce a jednou za rok zaslat potvrzení o daru, díky kterému zaplatíte nižší daně.

Celý text Méně textu

Přidejte se do Klubu přátel

Chci měsíčně darovat
Vaše údaje
Chci obdržet potvrzení o daru a/nebo uvítací dopis

i Údaje k platbě se automaticky vygenerují a zobrazí po vyplnění a odeslání formuláře.
Odesláním přihlášky berete na vědomí podmínky zpracování Vašich osobních údajů.
Odesílání ...
Vaši registraci jsme přijali.
Děkujeme.
Registraci se bohužel nepovedlo odeslat
Omlouváme se, zkuste to prosím později.

5 důvodů, proč pomáhat s námi

Vaše pravidelné dary umožní rychle zachraňovat životy.

Sami si určujete výši příspěvku a kdykoliv můžete skončit.

Váš dar dokážeme díky podpoře OSN znásobit. Darovaná stokoruna přinese dalších 900 Kč.

Pravidelně Vás budeme informovat, jak a kde Vaše dary pomáhají.

Snížíte si daně, ať už jste firma nebo zaměstnanec.