DNES MŮŽETE ZACHRÁNIT DÍTĚ

Podvýživa má na svědomí více dětských životů než všechny probíhající války. Přitom stačí málo. Za 260 Kč zajistíte 10 dní léčby pro jedno podvyživené dítě. Navíc, když přispíváte pravidelně, vaše pomoc se násobí! Jak to funguje?

9x tolik přidá k vašemu daru OSN

Pro získání finančních grantů od mezinárodních agentur musíme prokázat, že za námi stojí soukromí dárci. Pokud darujete dlouhodobě, každá vaše stokoruna přinese dalších 900 Kč například od OSN.

Za 260 Kč měsíčně zachraňujete životy

Pro záchranu života stačí málo. Když přispějete 260 Kč měsíčně, zajistíte každý měsíc 10 dní léčby pro jedno těžce podvyživené dítě. Každý měsíc pomůžete zachránit život. A díky Vaší podpoře od OSN získáme prostředky na léčbu dalších devíti dětí.

Kde budete zachraňovat životy dětí?

Organizace Člověk v tísni bojuje s podvýživou dětí v Angole, Zambii, Etiopii a DR Kongu. Každý měsíc zachráníme tisíce dětí. Nejvíce ohrožené pacienty léčíme přípravkem Plumpy’Nut, který dodáváme do místních zdravotnických zařízení.

Co je Plumpy’Nut©?

3 sáčky denně po dobu 6–12 týdnů a zázrak je na světě. Plumpy’Nut© je vysoce výživná arašídová pasta, která navíc obsahuje cukr, rostlinný olej a odtučněný mléčný prášek. Také je obohacená o vitamíny a minerály. Podvyživené děti mají problém s příjmem běžné potravy, zároveň je však potřeba, aby rychle přibyly na váze. Plumpy’Nut© je svou účinností nejlepší dostupnou zbraní při boji proti akutní podvýživě. Cena léčby je 1 300 Kč.

Vaše peníze nepřijdou nazmar

Víme, že nestačí řešit jen následky. Podvýživa je často způsobena tím, že děti pijí špinavou vodu plnou bakterií. Proto budujeme zdroje pitné vody a místní maminky učíme zásady správné hygieny a výživy.

Začněte pomáhat s námi

Boj s podvýživou patří mezi klíčové problémy, které Člověk v tísni pomáhá řešit. Neřešíme ale jen podvýživu. Pracujeme ve více než 20 zemích světa, pomáháme lidem trpícím ve válečných konfliktech, přinášíme okamžitou pomoc při humanitárních katastrofách, bráníme lidská práva. A potřebujeme Vaši podporu, abychom to zvládli.

Přidejte se do Klubu přátel Člověka v tísni.

Je to ten nejjednodušší způsob, jak společně s námi pomáhat. Právě díky tomu, že Klub je založen na pravidelných příspěvcích, můžeme pomáhat velice efektivně a navíc například OSN přidá ke každému Vašemu daru 9x tolik. Do Klubu přátel Člověka v tísni se už přidalo přes 20.000 lidí a doufáme, že se připojíte i vy.

Podporu můžete kdykoliv ukončit

Bojujeme za lepší svět doma i v zahraničí. Je to dlouhodobý boj, a proto vás prosíme o pravidelnou podporu, díky které získáme za každou vámi darovanou stokorunu dalších 900 Kč. Podporu můžete kdykoliv ukončit stejně snadno, jako s ní začnete.

Po vyplnění přihlášky Vám obratem zašleme doplňující informace a údaje pro zadání trvalého příkazu.

Začít pomáhat

Chci měsíčně darovat
Vaše údaje
Chci obdržet potvrzení o daru a/nebo uvítací dopis

i Údaje k platbě se automaticky vygenerují a zobrazí po vyplnění a odeslání formuláře.
Odesláním přihlášky berete na vědomí podmínky zpracování Vašich osobních údajů.
Odesílání ...
Vaši registraci jsme přijali.
Děkujeme.
Registraci se bohužel nepovedlo odeslat
Omlouváme se, zkuste to prosím později.

Váháte? Nechte si poradit od Šimona Pánka