Příběhy dárců Klubu přátel

Příběhy dárců Klubu přátel

Jiří Prudel

Jiří Prudel

Po povodních v roce 2010 jsem dostal od Člověka v tísni finanční částku, kterou se budu snažit touto cestou „vrátit“.

Jana Matoušková

Jana Matoušková

Jsme zvyklí, že máme automaticky, co chceme. I když to nepotřebujeme. Jsou lidé, kteří nemají ani na základní věci, natož na drobnosti, které zpříjemňují den.

Olga

Olga

Měla jsem v životě velké štěstí, že jsem se narodila do rodiny, která mi dala do života dobrý základ a která je mou záchrannou sítí. Mám práci, kterou miluju a vše, co k životu potřebuju. Uvědomuju si, že je na světě i u nás v České republice hodně lidí, kteří stejné štěstí jako já neměli. Štěstí mají pouze v tom, že existují takové organizace jako Člověk v tísni, které se snaží jejich život zlepšit. Jsem ráda, že mohu alespoň finančně trochu pomoci. Moc vám všem v ČvT děkuji za vaši práci!

Michal Kalousek

Michal Kalousek

Já už jsme takový. Když to jde, pomůžu kde se dá. Jak starším lidem, tak i těm co to nepotřebuji. Tuhle jsem stavěl u chodníku, Abych pomohl stařence, která upadla no chodníku a nemohla se sama zvednout. Jsou lidé, kteří to potřebuji víc než já.

Yvona Borůvková

Yvona Borůvková

Již děti v mateřské škole vědí, že pomáhat ostatním je správné. Učí se podělit o dobrotu, půjčit kamarádovi hračku, pofoukat bolístku, zastat se slabšího a podat pomocnou ruku každému, kdo ji potřebuje. Neměli bychom na to zapomínat ani v dospělosti a být svým dětem příkladem.

Jana K.

Jana K.

Pro dobrý pocit, že mohu alespoň trochu pomoci. Protože této organizaci důvěřuji. Pro karmu, nikdy člověk neví, kdy bude potřebovat pomoci on.

Nela

Nela

Svobodu a radost ze života má mít každý živý tvor. Vzájemnost, pospolitost a respekt tomu mohou někdy velmi pomoci! Děkuji

Natálie

Natálie

Pomáhat ostatním by mělo být samozřejmostí.

Vilemína

Vilemína

Nejsmysluplnější věc, kterou můžeme v životě dělat, je pomáhat druhým.