Denisa

Možnost mít každý den teplé jídlo v klidu u stolu, v pohodlí a bezpečí domova. Mít možnost chodit do školy a vzdělávat se, mít práci. Mít přístup k lékům a mít přístup k pitné vodě. Nestrachovat se, co bude se mnou, mou rodinou, či kamarády. Pro mě je to každodenní samozřejmostí. Bohužel takové privilegium, jako mám já, nemá každý. Doufám, že díky, ač malým, tak pravidelným darem, pomohu aspoň ... Více

Otakar Šlofar

Chci jen vzkázat, že si vaší organizace velmi vážím a obdivuji, co všechno dokážete. Pouze lituji, že jsem do klubu nevstoupil již dříve, protože od té doby, kdy jsem zadal trvalý příkaz bance, se mi lépe spí :)

Marek

Mám obrovské štěstí, že jsem se narodil a žiji v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, v jednom z nejrozvinutějších regionů a mohu využívat příležitostí, které jsou nabízeny. Je mou osobní povinností alespoň finančně přispívat na události, které se ve světě dějí a prostřednictvím Člověka v tísni pomáhat ostatním.

JAN KUBATY

Čím více cestuji, tím více si uvědomuji, jaké mám štěstí. Čím více jsem potkal lidí z různých koutů světa, tím více si uvědomuji, že patřím mezi pár procent štastných, kteří neřeší, válku, pravidelné živelné katastrofy, chudobu, drogové kartely, nebezpečné nemoci, státní diktaturu, či státem uznávanou šikanu a antisemitismus. Kromě toho jsem sobec, který trpí nikdy nekončící touhou vidět i ... Více

Richard Šíma

Osud mi dopřál býti schopen pomoci. Bylo by hříchem tak nečinit. Zvláště jde-li o bytosti, které si svůj osud samy nevybraly a které se prostě do těžké situace jen nevinně narodily.

Lucie

Má víra je ohromná a silná proto miluji lidi a nemohu vidět jak se někdo trápí cítím s každým 🙏🏻🙏🏻😭ráda pomáhám je to pocit který vám nikdo nedá .

Iveta Sošková

My v ČR si můžeme vždy pomoci .Díky mediim sociálním sítím stále častěji se využívá sbírek v podobě transpar.účtů. V Africe ale tyto možnosti nemají. Nemají dostatek vody natož internet. Když jsem shledla výzvu na FB hned mě napadla tato myšlenka, že my si pomáháme, ale oni si mezi sebou tak pomoci nemůžou . Příspěvek si můžu zvolit a není to tak velká částka, co by ovlivnila rodinný rozpočet. Více

Rút

Vydělávám víc, než potřebuju, a tak chci aspoň penězi pomoci těm, kdo to opravdu potřebují (když už nezvládám pomáhat nikde aktivně). Věřím, že Člověk v tísni zužitkuje tyto prostředky opravdu smysluplně.

Monika M

Rozhodla jsem se pomáhat, protože sama trpím dlouhodobě nemocí která se podobá chronické gastritidě. Nemohu každý druhý týden jíst už 5 let, mám zničené zažívání a proto jsem se rozhodla, že peníze které neprojím nepřijdou nazmar, ale pomohou druhým. Sama vím jaké to je když někdo trpí, a pokud nemohu být šťastná já, chci, aby byl někdo jiný a já z toho budu mít radost.