Eva Glogarová

Uvědomuju si, jak dobře a bezpečně se mám na tom kousku země, kterou my Češi obýváme. Pokud můj drobný pravidelný příspěvek ulehčí život někomu, kdo takové štěstí nemá, nemám nad čím uvažovat.

Olga Haláková

S organizací Člověk v tísni a jeho podporou jsem se potkala mimo jiné i v Karlovarském kraji, městě Teplá. V něm se organizovala výuka českého jazyka pro žáky základní školy, kteří se zde usadili, protože u nich doma je válka. Člověk v tísni tento projekt finančně podpořil a to velmi jednoduchou administrativní formou. Získal mou důvěru. Přeji hodně úspěchů.

Soňa

K dárcovství mne přivedlo aktuální dění na Ukrajině, pocit zmaru, šok z rozpoutání válečného konfliktu v Evropě 21. století. V organizaci Člověk v tísni a v pana Pánka mám důvěru. Mimo přímou pomoc Ukrajincům, které osobně znám, jsem se rozhodla pravidelně přispívat na projekty této organizace.

Luděk

"Člověka v tísni" si hluboce vážím a má moji absolutní důvěru, stejně jako "Lékaři bez hranic". Možná se nechovám rozumně, ale nehromadím velké finanční rezervy. Když nějaké "poukázky na pohodlí" vyšetřím, ihned je disponuji tam, kde mají okamžitý užitek. U Člověka v tísni jsou vždy v dobrých rukou!

Honza

Důvodem jste Vy, co a jak děláte, i to, že stále existuje mnoho lidí ochotných pomáhat. Rád jsem se k Vám všem přidal.

Ladislav

To že děláte dobrou věc, kterou všichni potřebujeme, je pro mne evidentní - ale podstatné je, že máte mojí DŮVĚRU

Hana

Sleduji Vaši práci už delší dobu. Přispívala jsem jen nárazově na konkrétní příběhy. Vzhledem k tomu, co se děje na Ukrajině a vzhledem k Vaši výzvě, že pomůže i 100 koruna, jsem se rozhodla pro trvalý příkaz. Jsem již v důchodu, manžel zemřel, takže mne potěšilo, že se mohu alespoň takto přidat k Vaší záslužné práci. Přeji Vám hodně sil.

Josef Křivan

Já jsem chtěl pomoct těm kteří to potřebují a nechci mislet jenom ná sebe a je to skvělá okranizace.

Martin

Vaši organizaci podporuji z důvodu mé snahy pomoci postiženým lidem válkou na Ukrajině. Jejich osud mi není lhostejný. A protože každý z nás je odborníkem v jiném oboru, zvolil jsem tuto formu pomoci, kdy ačkoliv bych chtěl sebevíc přiložit ruku k "dílu", nikdy bych nedokázal to, co Vy. Pevně věřím, že zaslané prostředky využijete co nejlépe ku prospěchu potřebným lidem.