Monika M

Rozhodla jsem se pomáhat, protože sama trpím dlouhodobě nemocí která se podobá chronické gastritidě. Nemohu každý druhý týden jíst už 5 let, mám zničené zažívání a proto jsem se rozhodla, že peníze které neprojím nepřijdou nazmar, ale pomohou druhým. Sama vím jaké to je když někdo trpí, a pokud nemohu být šťastná já, chci, aby byl někdo jiný a já z toho budu mít radost.

Hanka

Myslím si, že každé dítě na světě má právo na život. Sama mám své malé děti a chci jim jít příkladem a chci aby věděli, že i málem můžeme někomu zachránit život a, že takové projekty mají smysl.

Ivo

Mám práci, domov, jídlo, bezpečí. Ne každý to může říct, možná i z toho důvodu, že všichni nezačínáme na stejné startovní čáře. Život přináší chvíle, které nedokážeme ovlivnit a kdy potřebujeme pomoc. A tyto chvíle v životě mohou přijít i těm sebeschopnějším a pracovitějším - součástí úspěchu je totiž i trocha toho štěstí, které člověk neovlivní. Proto bychom my šťastnější měli myslet na ty, kteří ... Více

Milena

Vážení. Vánoce roku 2019 za to mohou. Pod stromečkem jsem našla Skutečný dárek. Radost jsem měla náramnou. A tak jsem si chtěla ten dobrý pocit zopakovat. Dlouho trvá než na sebe vezmu nějaký závazek, než věci zvážím. Jsem vdova seniorního věku. Snad to jako vysvětlení výše mého příspěvku stačí. Přeji Vám úspěch ve Vaší tak záslužné práci a s ohledem na dobu kterou právě žijeme i mnoho ... Více

Ondřej Kubů

Podporuji aktivity Člověka v tísni v oblasti vzdělávání a lidských práv v ČR i ve světě. Pokračujte ve skvělé práci.

Iveta

Jsem ráda, když můžu prostřednictvím prověřené české neziskovky pomáhat tam, kde mají příspěvky největší účinek.

Jiří

Je to velice prosté. Máme se, na rozdíl od spousty jiných lidí na Zemi, poměrně dobře a současně jednoho potěší, když i ostatním se může vést lépe. V mém rozhodování nehrála roli žádná politika, ale jednoduché uvažování o pomoci těm nejpotřebnějším. Takhle mne moji rodiče vychovávali.

Petr Štěpánek

Stal jsem se dobrovolným příspěvovatelem Člověka v tísni z jednoduchého důvodu. Není mi lhostejná Bída jiného Člověka

Eliška

Vybrala jsem si Člověka v tísni, protože mu po osobních zkušenostech z povodní 2013 plně důvěřuji, že peníze které posílám využije pro potřeby těch co to nejvíce potřebuji.