Richard Šíma

Osud mi dopřál býti schopen pomoci. Bylo by hříchem tak nečinit. Zvláště jde-li o bytosti, které si svůj osud samy nevybraly a které se prostě do těžké situace jen nevinně narodily.

Lucie

Má víra je ohromná a silná proto miluji lidi a nemohu vidět jak se někdo trápí cítím s každým 🙏🏻🙏🏻😭ráda pomáhám je to pocit který vám nikdo nedá .

Iveta Sošková

My v ČR si můžeme vždy pomoci .Díky mediim sociálním sítím stále častěji se využívá sbírek v podobě transpar.účtů. V Africe ale tyto možnosti nemají. Nemají dostatek vody natož internet. Když jsem shledla výzvu na FB hned mě napadla tato myšlenka, že my si pomáháme, ale oni si mezi sebou tak pomoci nemůžou . Příspěvek si můžu zvolit a není to tak velká částka, co by ovlivnila rodinný rozpočet. Více

Rút

Vydělávám víc, než potřebuju, a tak chci aspoň penězi pomoci těm, kdo to opravdu potřebují (když už nezvládám pomáhat nikde aktivně). Věřím, že Člověk v tísni zužitkuje tyto prostředky opravdu smysluplně.

Monika M

Rozhodla jsem se pomáhat, protože sama trpím dlouhodobě nemocí která se podobá chronické gastritidě. Nemohu každý druhý týden jíst už 5 let, mám zničené zažívání a proto jsem se rozhodla, že peníze které neprojím nepřijdou nazmar, ale pomohou druhým. Sama vím jaké to je když někdo trpí, a pokud nemohu být šťastná já, chci, aby byl někdo jiný a já z toho budu mít radost.

Hanka

Myslím si, že každé dítě na světě má právo na život. Sama mám své malé děti a chci jim jít příkladem a chci aby věděli, že i málem můžeme někomu zachránit život a, že takové projekty mají smysl.

Ivo

Mám práci, domov, jídlo, bezpečí. Ne každý to může říct, možná i z toho důvodu, že všichni nezačínáme na stejné startovní čáře. Život přináší chvíle, které nedokážeme ovlivnit a kdy potřebujeme pomoc. A tyto chvíle v životě mohou přijít i těm sebeschopnějším a pracovitějším - součástí úspěchu je totiž i trocha toho štěstí, které člověk neovlivní. Proto bychom my šťastnější měli myslet na ty, kteří ... Více

Milena

Vážení. Vánoce roku 2019 za to mohou. Pod stromečkem jsem našla Skutečný dárek. Radost jsem měla náramnou. A tak jsem si chtěla ten dobrý pocit zopakovat. Dlouho trvá než na sebe vezmu nějaký závazek, než věci zvážím. Jsem vdova seniorního věku. Snad to jako vysvětlení výše mého příspěvku stačí. Přeji Vám úspěch ve Vaší tak záslužné práci a s ohledem na dobu kterou právě žijeme i mnoho ... Více

Ondřej Kubů

Podporuji aktivity Člověka v tísni v oblasti vzdělávání a lidských práv v ČR i ve světě. Pokračujte ve skvělé práci.