Olga

Měla jsem v životě velké štěstí, že jsem se narodila do rodiny, která mi dala do života dobrý základ a která je mou záchrannou sítí. Mám práci, kterou miluju a vše, co k životu potřebuju. Uvědomuju si, že je na světě i u nás v České republice hodně lidí, kteří stejné štěstí jako já neměli. Štěstí mají pouze v tom, že existují takové organizace jako Člověk v tísni, které se snaží jejich život ... Více

Dušan

Oslovilo mě video p.Pánka. Při uvědomění si, kolik pomoci může někde udělat částka ve výši jedné večeře u nás, navíc s podporou financování OSN, jsem neváhal a zadal trvalý příkaz. Organizace Člověk v tísni, je pro mě záruka, že zaslané finance pomáhají tam, kde mají.

Hynek Bureš

Svet je slozity a nemocny. A neni snadne se s tim jen tak smirit. A jestlize je tu takova organizace jako Clovek v siti, bylo pro mne jen otazkou casu, nez jsem se rouhodl stat jejim pravidelnym prispevatelem. Budte na sebe opatrni a pomahejte nadale tak, jak to umite. S hlubokou uctou k Vasi praci.

Tomáš K.

Člověka v tísni vnímám jako etablovanou organizaci, která je pro mne dostatečně visibilní a především odvádí po dlouhá léta výbornou práci. Věřím, že obdržené dary využijí efektivně tak, aby se dostalo co největší pomoci těm, kteří to opravdu potřebují. Díky za to, co děláte! ❤️

Ondřej Tichý

Zaměření aktivit Člověka v tísni dlouhodobě sleduji a velmi obdivuji. Mnohokrát jsem se v minulosti zastyděl, že jsem ještě nepomohl, že jsem opakovaně nastavení platebního příkazu odložil a pak na něj zapomněl. Teď se mi to konečně povedlo dotáhnout a doufám, že to pomůže dobré věci.

Lukáš Vlček

Dobrý den. Rozhodl jsem se darovat každý měsíc 111 Kč pro Člověka v tísni, zejména na pomoc lidem na Ukrajině. Tento válečný konflikt je v podstatě v těsné blízkosti Evropské unie, tím pádem i České republiky. Ale hlavní důvod je ten, že osobně znám několik lidí ze západní Ukrajiny, většina z nich bydlí a pracuje v České republice. Jsou to poctiví lidé, pracovití řemeslníci. Také jsem měl možnost ... Více

Ctibor P.

Když můžu, pomůžu :-)

Světlana

Moc zdravím! Už dlouho (Bohužel) jsem zvažovali že se stanu dárcem pro vaši organizací, kterou si velmi vážím. Jakoukoli informací o vaši pomoci, kterou jsem se dozvěděla , byla a je smysluplná.! Vážím si p. Pánka, že zůstal svůj . Práce vás všech má smysl a je mi ctí být aspoň takto u toho. Jste pro mnoho potřebných lidí světlem na konci tunelu!

Irena

Potřebuji vědět, že v momentu nějaké katastrofy, bude ihned připravena OKAMŽITÁ pomoci.To je pro mě zásadní argument stát se členem klubu Člověka v tísni.