Příběhy dárců Klubu přátel

Příběhy dárců Klubu přátel

Vlaďka

Mám štěstí: mám střechu nad hlavou, mám rodinu, děti chodí do školy, já do práce, piju vodu z kohoutku a když mám hlad, tak jím, doma je zatopeno a nikdo nám na dům nestřílí. Velká část světa to štěstí nemá. Pomáhejme!

Jitka B.

Pro podporu Člověka v tísni jsem se rozhodla, protože jsem přesvědčená, že jsou peníze vynakládány účelně - pro pomoc lidem v kritických situacích, motivační pomoc v chudých oblastech a podpora vzdělanosti. Osoba Šimona Pánka je pro mne zárukou solidnosti a slušnosti.

Jitka

Není zvláštní příběh, jen obyčejné životní zkušenosti. Stačí žít s očima otevřenýma a ušima naslouchajícíma a vnímat svět v jeho realitě. A k tomu se celý život řídím tím, že pokud jsem ten, kdo pomoci může, tak to udělám !

Lucie

Pracuji na pozici, kdy denně řeším dluhy lidí. Vyslechnu si spoustu životních příběhů a musím říct, že některé opravdu chytnou za srdce. Proto jsem se rozhodla alespoň trošku pomáhat tímto způsobem. Bohužel si zatím nemůžu dovolit vyšší částku z důvodu, že mám 2 malé syny a jsem samoživitelka. Věřím ale, že i malá částka u Vás najde své uplatnění. Díky za Vaši práci. 🙂

Iva Koutná

Má to smysl a Člověku v tísni a panu Šimonu Pánkovi věřím.

Martin

Prostě víme, že Vaše práce má smysl, ale zároveň si uvědomujem, že aby jste jí mohli dělat potřebujete podporu, a tu se snažíme Vám podle našich možností poskytnout.

HAna

Pravidelně přispívám jinde. I nepravidelně. Docela dost, myslím. A stovka navíc? Můžu si to ještě dovolit. Zvlášť pokud generuje další příspěvky. My ženské musíme držet při sobě.

Ing. Miroslav SKŘIVÁNEK Ph.D.

Nikdo z nás, žijící ve svobodné a prosperující zemi si nedokáže představit život člověka ve válečném konfliktu, život v nouzi a bídě po živelné, epidemiologické či občanské katastrofě. Život chápeme jako skvělou samozřejmost bytí na této planetě. Je to ale jinak. Každý máme osobní odpovědnost za životy ostatních na celé Zemi. A já se, díky Vám a Vaší iniciativě Člověka v tísni, snažím svou ... Více

Simona

Díky sociálním sítím často narazím na příběh/projekt/situaci, která vyžaduje solidaritu, pomoc, finanční podporu. Nikdy mi smutné osudy nebyly lhostejné, ale realita je taková, že nemohu přispívat na vše, co je potřeba, a tak vybírám podle toho, co subjektivně považuji za nejpotřebnější. Od té doby, co mám dítě, vnímám všechna neštěstí mnohem silněji a dokud mi to situace umožňuje, chci přispívat ... Více