Dáša

Pan Šimon Pánek je tím důvodem, proč jsem zvolila Vás. Pamatuji si ho ze Sametové revoluce a je pro mě zárukou čestnosti a poctivosti, proto mám jistotu, že mé peníze nebudou zneužity. A proč až nyní? Podporuji sdružení na ochranu zvířat, protože se lidem nedokážou ubránit sami a nyní, jsem chtěla začít přispívat buď jen dětem, Lékařům bez hranic a nebo Vám. Vyhráli jste! :-)

Iva

Aktivity a vůbec přístup Člověka v tísni se mi líbí už roky. Kolikrát jsem si říkala, že bych toho ráda byla součástí jako zaměstnanec. Zatím jsem ale nenašla cestu, jak skloubit rostoucí cenu bydlení v Praze s výdělkem v Člověku v tísni a jiných, které mě lákají, ale na hypotéku mi tak dobře nevydělají. Tak přišlo na řadu moje životní pravidlo - nemusím znát na všechno řešení hned. Je potřeba udělat první malý krok. A jak jinak než se stát "přítelem"?

Karol Volf

Důvod proč budu pravidelně kvartálně posílat podporu je v tom,že tato organizace se dlouhodobě zastává a pomáhá lidem, kteří jsou v nouzi nebo tísni. Nouzi s chudobou znám, protože v ní sám žiju. Mám insolvenci. Vznikla v důsledku duševního onemocnění. Sám nemám na chleba,ale aj tak se snažím pomoct druhému, když můžu. Dlouhodobě oceňuji práci dluhové poradny Člověka v tísni i celkově za to, že se lidé z této organizace poctivě a se srdcem a zápalem obětavě věnují potřebným. Vidím názorně krédo:"Cokoliv pro bližního-pro Sebe jsi učinil"!

Iveta Haňavcová

Jsem mamka dvou holčiček, podnikatelka a lektorka první pomoci. Když už nemůžu být s nimi a nějak aktivně jim pomáhat, tak chci aspoň v rámci svých možností přispět. Líbí se mi, že tento projekt vede také lidi k samostatnosti a né k závislosti na finanční podpoře z darů! Třeba někdy někam pojedu učit i první pomoc, ale teď mohu udělat jen podporu na dálku. :-)