Mirka

Člověku v tísni, mám důvěru v toto tvoje společenství lidí, kteří pomáhají všemi směry, doma i v zahraničí. Vidím, že dokážou být rychle tam, kde je pomoc potřeba. Konají tak, i když jsou v ohrožení života. Co mi dává důvěru v tuto nadaci je i osobnost pana Pánka a jeho neutuchající schopnost tolik let neustále žít tento život . Je to profík a muž s velkým srdcem. Člověku v tísni, máš týmy lidí, ... Více

Eva Glogarová

Uvědomuju si, jak dobře a bezpečně se mám na tom kousku země, kterou my Češi obýváme. Pokud můj drobný pravidelný příspěvek ulehčí život někomu, kdo takové štěstí nemá, nemám nad čím uvažovat.

Olga Haláková

S organizací Člověk v tísni a jeho podporou jsem se potkala mimo jiné i v Karlovarském kraji, městě Teplá. V něm se organizovala výuka českého jazyka pro žáky základní školy, kteří se zde usadili, protože u nich doma je válka. Člověk v tísni tento projekt finančně podpořil a to velmi jednoduchou administrativní formou. Získal mou důvěru. Přeji hodně úspěchů.

Soňa

K dárcovství mne přivedlo aktuální dění na Ukrajině, pocit zmaru, šok z rozpoutání válečného konfliktu v Evropě 21. století. V organizaci Člověk v tísni a v pana Pánka mám důvěru. Mimo přímou pomoc Ukrajincům, které osobně znám, jsem se rozhodla pravidelně přispívat na projekty této organizace.

Hana

Sleduji Vaši práci už delší dobu. Přispívala jsem jen nárazově na konkrétní příběhy. Vzhledem k tomu, co se děje na Ukrajině a vzhledem k Vaši výzvě, že pomůže i 100 koruna, jsem se rozhodla pro trvalý příkaz. Jsem již v důchodu, manžel zemřel, takže mne potěšilo, že se mohu alespoň takto přidat k Vaší záslužné práci. Přeji Vám hodně sil.

Josef Křivan

Já jsem chtěl pomoct těm kteří to potřebují a nechci mislet jenom ná sebe a je to skvělá okranizace.

Martin

Vaši organizaci podporuji z důvodu mé snahy pomoci postiženým lidem válkou na Ukrajině. Jejich osud mi není lhostejný. A protože každý z nás je odborníkem v jiném oboru, zvolil jsem tuto formu pomoci, kdy ačkoliv bych chtěl sebevíc přiložit ruku k "dílu", nikdy bych nedokázal to, co Vy. Pevně věřím, že zaslané prostředky využijete co nejlépe ku prospěchu potřebným lidem.

Miroslav

Člověka v tísni podporuji ze dvou důvodů. Jednak si myslím, že je potřeba pomáhat lidem, kteří nemají to štěstí žít v relativně bezpečné a bohaté části světa a současně vysoce oceňuji dlouhodobou a užitečnou práci všech, kteří za činností Člověka v tísni stojí. Máte můj hluboký obdiv.

Jiří

Když vidím, co se na Ukrajině děje, a rozhodně zprávy z války nevnímám jako vymyšlené, myslím si, že každý, kdo má aspoň průměrně placenou práci a děti má už dospělé jako já, nemůže tvrdit, že nemá těch několik stokorun měsíčně na pomoc těm, kteří to opravdu potřebují a do své svízelné situace se ani náhodou nedostali vlastní vinou. Mám vážné obavy, pokud teď nepomůže lidem na Ukrajině, může se ... Více