Alena, Max a Adam

Jsme rádi, že můžeme pomoci alespoň finančně. A věříme, že Člověk v tísni naše peníze účelně využije tam, kde to je opravdu potřeba.

Ágnes

Vždy, když se vrátím z nějaké daleké cesty, jsem vděčná za to, že mám doma teplou vodu a jídlo .. a nebo že mohu spát ve své posteli. Bohužel to není všude ve světě samozřejmostí. Je skvělé, že se to někdo snaží změnit. Protože nejhorší věcí na světě je lhostejnost. ????‍♀️

Martin Uhlíř

„Účelem lidského života je sloužit a ukázat soucit a vůli pomáhat druhým." (Albert Schweitzer)

Petra Špalková

Každý je někdy v tísni.. Když máš sílu, podpoř. Když jí máš víc, podporuj.

Yana

Hodně krát v životě pomáhali i mně když byla v tísni. Rada pomůžu i já ostatním, přes to že nejsem žádná milionářka ale i maličkost může někomu pomoc.

Milan Z.

Není mi lhostejné, co se děje kolem mne. A jak kdysi napsal někdo velmi skromný a moudrý, dobrý skutek je často sám o sobě odměnou.

Veronika

Pomáhat by mělo být největší potřebou v lidském životě. Nezáleží na tom, komu, kdy, kde a jak pomůžeme, ale záleží na tom, že se proto rozhodneme a uděláme to.

Rostislav Novák

Domnívám se, že toto je to nejmenší, co můžeme udělat pro jakékoliv dítě, které to potřebuje. Každý ten malý tvoreček si to zaslouží, ať je odkudkoliv.

Karel Dytrych

Dělat dobro… důležitý! A přidat se do téhle fajn společnosti je to nejmenší.