Zbyněk Konvička

Neziskovou organizaci Člověk v tísni sleduji dlouhodobě a vždy mě potěší zprávy, kde všude její dobrovolníci a pracovníci pomohli a pomáhají. Život by měl být nejen o zajišťování vlastních potřeb a naplňování svých snů... Většina z nás v naší zemi netrpí nedostatkem, naopak je více vidět, že řada z nás ráda pomáhá druhým, tam, kde je právě potřeba, a mně je tento způsob drobné filantropie velmi ... Více

František Pethö

Organizace Člověk v tísni hraje nepostradatelnou roli v občanské společnosti již téměř 30 let. Její aktivity se věnují množství témat, které se většinou nachází na okraji zájmu naší politické reprezentace i celkově naší společnosti. Proto je důležité ukázat, že nerezignujeme na pomoc ostatním v nouzi, stejně jako nezavíráme oči před pošlapáváním lidských práv. Podporou ČvT umožňujeme okamžitou ... Více

Renée Neumannová

Byla jsem v ČvT zaměstnaná poměrně dlouhou dobu. Za tu dliuhou dobu, ač jsem strašlivě důvěřivá a naivní, mě Tíseň nezklamala. Ti lidě vědí, co činí a vědí to dobře. A činí to rádi. Nezpronevěřují vaše peníze. Věřte jim, já jim věřím a obě ruce do ohně za ně vložím. Odejít jsem musela do invalidního důchodu a odešla jsem nerada. Stýská se mi.

Lukáš Píše

V naší zemi kde i obyčejný člověk užívá životní úrovně aristokrata se ztratila empatie a lidskost. Svět hladoví ...jen ne tady. Je mi líto všech dětí , kterým se nedostalo všech výhod jako nám . Život je božím darem a ne samozřejmostí. Všichni by měli pomáhat.

Fíla

Mám se tak dobře, že by mě hanba musela fackovat, kdybych aspoň trochu nepomohl.

Zora Schmidtová

Starosti lidí ve státech, které jsou schopny zabezpečit své obyvatele, jsou směšné v relaci ke starostem lidí trpících žízní, hladem, nedostatkem základních životních potřeb, perzekucí, šikanou, ignorací, ... Už jenom toto je důvod k podpoře lidí ve státech, které svoje obyvatele zabezpečot nedokážou...

Matěj Procházka

Je to předlouhá cesta vykořenit všechny části světa z bídy a zajistit celé populaci přístup ke vzdělání. Vzhledem k blahobytu naší části světa by ale byl nesmysl ji nejít. Lidé z Člověka v tísni dělají fantastickou práci a je skvělý pocit "být u toho" aspoň finančně.

Anna

Člověk v tísni je pro mě důvěryhodná organizace pomáhající, kde je třeba. Pomáhat druhým v tísni je velmi důležité a lidsky správné. Zdraví tak máme pomáhat nemocným a postiženým, bohatší chudým a strádajícím. Pomocí potřebným ve světě trochu splácíme svůj dluh bohatých zemí vůči zemím extrémně chudým. Ulehčíme trpícím, a ukládáme si poklad v nebi. Duch solidarity navíc přispívá k mírovému ... Více

Sebastián Malik

Sám jsem žil 15 let v Děckém domově . Díky tomu jsem se naučil Spoustů věcí. Pomáhat dalším lidem,dětem apod. Vím jaké to je být v nouzi zažil jsem to . Každý si zaslouží druhou ruku . A přesně touhle cestou bych chtěl pomáhat lidem kteří si to zaslouží i v chudobě tak i tady u nás v republice.