Hana

Sleduji Vaši práci už delší dobu. Přispívala jsem jen nárazově na konkrétní příběhy. Vzhledem k tomu, co se děje na Ukrajině a vzhledem k Vaši výzvě, že pomůže i 100 koruna, jsem se rozhodla pro trvalý příkaz. Jsem již v důchodu, manžel zemřel, takže mne potěšilo, že se mohu alespoň takto přidat k Vaší záslužné práci. Přeji Vám hodně sil.

Josef Křivan

Já jsem chtěl pomoct těm kteří to potřebují a nechci mislet jenom ná sebe a je to skvělá okranizace.

Martin

Vaši organizaci podporuji z důvodu mé snahy pomoci postiženým lidem válkou na Ukrajině. Jejich osud mi není lhostejný. A protože každý z nás je odborníkem v jiném oboru, zvolil jsem tuto formu pomoci, kdy ačkoliv bych chtěl sebevíc přiložit ruku k "dílu", nikdy bych nedokázal to, co Vy. Pevně věřím, že zaslané prostředky využijete co nejlépe ku prospěchu potřebným lidem.

Miroslav

Člověka v tísni podporuji ze dvou důvodů. Jednak si myslím, že je potřeba pomáhat lidem, kteří nemají to štěstí žít v relativně bezpečné a bohaté části světa a současně vysoce oceňuji dlouhodobou a užitečnou práci všech, kteří za činností Člověka v tísni stojí. Máte můj hluboký obdiv.

Jiří

Když vidím, co se na Ukrajině děje, a rozhodně zprávy z války nevnímám jako vymyšlené, myslím si, že každý, kdo má aspoň průměrně placenou práci a děti má už dospělé jako já, nemůže tvrdit, že nemá těch několik stokorun měsíčně na pomoc těm, kteří to opravdu potřebují a do své svízelné situace se ani náhodou nedostali vlastní vinou. Mám vážné obavy, pokud teď nepomůže lidem na Ukrajině, může se ... Více

Marie

Zdravím všechny, kterým není lhostejný život jiných lidí. Těch lidí, kteří se dostali kdekoli na světě bez svého zavinění do tíživé situace, kteří žijí v nouzi, o hladu a žízni, v otřesných životních podmínkách, zažili nějakou přírodní katastrofu a ztratili střechu nad hlavou i živobytí či museli uprchnout ze své země zmítané válečným konfliktem a zachránit si tak holý život. Zdravím i ty, kteří ... Více

Lucie

Dotýká se mě neštěstí druhých. …když můžu, pomáhám…. ….když mám, rozdělím se…. Na tomto světě nejsem sama….je pro mě samozřejmostí myslet na ostatní. Přidej se taky! Dnes pomoc nepotřebuješ, ale co zítra…? … nebo co jednou tvé děti...?

David Anthony Procházka

S manželkou jsme dospěli k závěru, že i když beru učitelský plat a ona je na mateřské, stále je mnoho potřebnějších lidí, kterým naše tisícovka měsíčně může zásadním způsobem změnit život. A proč právě Člověku v tísni? Přesvědčil mne manažerský příběh, který mi o Člověku v tísni vyprávěla Jana Abíková, která pro vás pracuje. Má velký dar vcítění a dokáže ho dobře sdílet.

Petra

Mám-li možnost finančně pomoci, myslím si, že je to potom samozřejmost. Podporovat smysluplnou a potřebnou práci Člověka v tísni, je to minimum, které mohu udělat.