Lenka

Jsem moc ráda, že taková organizace existuje a pomáhá lidem v tísni. Asi nejvíce mě dostala válka na Ukrajině, hlavně ženy a děti utíkající před válkou bez peněz, jídla jenom s věcmi, co unesou. Chtěla bych jim usnadnit cestu do nového života a nejen jim. Žádné dítě by nemělo strádat a prožívat válku. To co se děje na Ukrajině mě dojalo a proto jsem se rozhodla pomáhat a líbí se mi jak Vaše ... Více

Eva

Mým spouštěčem byla válka na Ukrajině. Ráda bych nějak pomohla uprchlým ženám a dětem, ale ve svém malém bytě nemohu nikoho ubytovat. A tak jsem se rozhodla, že budu pravidelně posílat pár korunek. Podle mě i malá částka pomáhá...

Věra

V životě jsem zažila již hodně ,, příběhů" , lepších i horších chvil - o tom je,, život" . Pomáhat druhým má svůj smysl, pokud vidíme, komu pomáháme a jak byla naše pomoc konkrétně využita. Důvod, proč pomáhat, je v podstatě jednoduchý pro každého dobrého člověka - dostaví se radost, že jsme dokázali pomoci i někomu dalšímu, kdo to potřebuje víc než my.

Renata Nováková

Dobry den nejvic me inspirovala kauza "poplatek exekutorum" zverejneno v ČT a tak jsem si rekla, ze urcite budu Vas jako tym podporovat financne. A samozrejme pokud se nekdo dostane do zle situace at mu tyto dary pomohou. Dekuji a drzim Vam palce. Novakova

Mgr. Pavel Krška, paidagogos

Všichni jsme v tísni! To je "můj" důvod. Polovinu života jsem prožil v totalitním režimu - a i druhou polovinu života obdivuji všechny, kdo pomáhají potřebným. (Podle svých sil a darů se připojuji, teď už více modlitbou než fyzicky; finančně mohu jen symbolicky.) Je mi ctí být mezi přáteli Šimona Pánka a přáteli jeho přátel a jejich přátel... Přátelství překračuje rozměry klubu, překračuje všechny ... Více

Barbora H

Neni mi lhostejne, kdyz nekdo trpi nebo strada. Vetsina zla na planete pochazi prave od lidi. Nekolik jich rozhodne. A velka cast to pak pociti. Jsem rada za projekty, kterymi CvT pomaha a zlepsuje svet tim, ze ho tem mene stastnym pomuze ucinit snesitelnejsi. Par stovek je to nejmensi, co jako privilegovana Evropanka muzu udelat. Dekuji za to, co delate.

Lenka P.

Cítím hluboký soucit se všemi lidmi a dětmi, kteří se ve světě ocitají v život ohrožující situaci. Jsem na mateřské, a tak můžu pomoct aspoň stovkou měsíčně. Jak mi vysvětlila paní z fundraisingu, menší a pravidelný dar je pro Člověka v tísni lépe využitelný.

Jan

Máme to štěstí žít v Evropě, která netrpí ani nedostatkem základních životních potřeb, ani v ní neprobíhají ozbrojené konflikty, ale která také významnou měrou ovlivnila životní podmínky lidí na jiných kontinentech a mimo jiné přispěla ke globálním změnám klimatu naší planety. A důsledky našeho dřívějšího počínání teď ohrožují milióny lidí, kteří za to nemohou a kteří (na rozdíl od nás) nemají ani ... Více

Katka Bimova

Přispívala jsem Člověku v tísni od svého prvního zaměstnání. Pak jsem sama o práci přišla a ocitla jsem se kvůli zdraví ve velmi tíživé situaci. Díky Bohům jsem se uzdravila a nastoupila po letech do nové práce. Trvalý příkaz pro Člověka v tísni jsem obratem obnovila. Po tom, co si člověk projde existenční krizí, má tato forma pomoci ještě větší osobní smysl.