Zora Schmidtová

Starosti lidí ve státech, které jsou schopny zabezpečit své obyvatele, jsou směšné v relaci ke starostem lidí trpících žízní, hladem, nedostatkem základních životních potřeb, perzekucí, šikanou, ignorací, ... Už jenom toto je důvod k podpoře lidí ve státech, které svoje obyvatele zabezpečot nedokážou...

Matěj Procházka

Je to předlouhá cesta vykořenit všechny části světa z bídy a zajistit celé populaci přístup ke vzdělání. Vzhledem k blahobytu naší části světa by ale byl nesmysl ji nejít. Lidé z Člověka v tísni dělají fantastickou práci a je skvělý pocit "být u toho" aspoň finančně.

Sebastián Malik

Sám jsem žil 15 let v Děckém domově . Díky tomu jsem se naučil Spoustů věcí. Pomáhat dalším lidem,dětem apod. Vím jaké to je být v nouzi zažil jsem to . Každý si zaslouží druhou ruku . A přesně touhle cestou bych chtěl pomáhat lidem kteří si to zaslouží i v chudobě tak i tady u nás v republice.

Jana Collins

Jsem maminka 6leté holčičky a ráda skromným příspěvkem pomůžu dalším, co neměli takové štěstí v životě.

Viktor Hes

Jako kreativní člověk celý život překonávám lenost a díky tomu inspiruji. Lidi v tísni jsem se rozhodl motivačně podpořit s nadějí že to aspoň trochu přispěje ke zlepšení života u nás Čechách, doufajíc v náděj že se má pomoc dostane i do okolí kde žiju. Ať chceme nebo ne děti jsou světlá budoucnost a budeme li je seznamovat s dobrem tak i svět kolem nás bude lepší, harmoničtější.

Olga

Věřím v to, že každá částka má MOC prostřednictvím Člověka v tísni zajistit potřebným POMOC :). Pokud máme tu MOC, měli bychom ji směřovat tam, kde je POtřeba. POMOC má smysl :).

Zuzana Raková

Děkuji organizaci Člověk v tísni za vše, co užitečného a potřebného v ČR i ve světě dělá. Jsem vděčná za možnost k tomu svými skromnými silami přispět. Věřím, že to má smysl.

Jan Bureš

Když se člověk zamyslí nad tím, za co je schopen utrácet peníze, tak by mu pár stovek měsíčně na pomoc potřebným, na záchranu životů mělo připadat jako ta vůbec nejlepší investice.

Pavel Michal

Proč jsem se rozhodl podpořit Člověka v tísni? Prostě proto, že si myslím, že když někdo pomáhat může, tak by to měl dělat. I kdyby to mělo být jenom nějakou maličkostí. Celá crew Člověka v tísni dělá úžasné věci, které kromě těch, kdo jsou přímo cílovou skupinou pomoci, často část společnosti ani není schopna či ochotna docenit. Chtěl bych Vám všem alespoň touto cestou poděkovat. Máte můj ... Více