Michal

Díky Člověku v tísni mohu pomáhat každý den potřebným. A to je něco, co opravdu zahřeje u srdce. Děkuji, že mi umožňujete pomáhat!

Pavlína

Když mám možnost poskytnou pomoc a zvládnu to, těší mne to.

Martin

Na cestách jsem viděl mnoho dobrého i zlého. Pokud je to v Našich silách, pomáhejme druhým...

Tomas Votruba

Slyšel jsem v rádiu, že jsou nějací přátelé člověka v tísni. Jdu sem a vidím Adélku z Ostravy, že taky přispívá. Jdu dál a vidím, že je tu i Adam. Krásný web a ještě na dobou věc, to už snad nemůže být lepší :)

Kačka

My, co nejsme v tísni, bychom měli pomáhat těm, kteří z ní chtějí ven.

Michal

Jako mnozí zde pomáhám, protože můžu. Člověku v tísni díky!

Leona Bzenecká

Velké DÍKY těm, kteří tvoří Člověka v tísni. Velké DÍKY za to, že můžu pomoci. Velké DÍKY, že pomáháme společně.

Nikol

Jsem štastná, že můžu být součástí projektu Člověk v tísni a pomáhat lidem v nouzi. Děkuji za tu možnost, protože pomáhat má smysl. Ten pocit, který mně hřeje u srdce, je k nezaplacení :)

Klára Glancová

Je povinnost každého , kdo může, pomáhat tam, kde je potřeba. Věřím této humanitární organizaci , dlouhodobě sleduji její činnost, Šimona Pánka si velmi vážím už od dob Sametové revoluce a má mou důvěru. Proto jsem se rozhodla tímto způsobem pravidelně malou částkou pomáhat. Jsem pracující důchodce splácející hypotéku na byt.