Michala

Mimo jiné i díky člověku v tísni, jsem si uvědomila jak dobrý život vedu. Mám domov, práci, přátelé i rodinu v bezpečí. Zdravotní péči, víc služeb a věcí než potřebuji. Přála bych si to i pro všechny ostatní.

Štěpánka

Dokud i jediný člověk na světě bude strádat hlady, nebude mít přístup k pitné vodě, lékařské péči nebo dostatečnému vzdělání, dokud i jediný člověk bude diskriminován za své náboženství, pohlaví či sexuální orientaci a dokud i jen jediný člověk bude usínat ve strachu - nikdo z nás není svobodný. Nemusíme přispívat jen finančně měnit svět můžeme i svými činy, které mívají větší dosah než si myslíme. Díky že pomáháte!

Dadja

Je mi ctí

George

Mám radost, že se o podílím na dobré věci a podporuji projekt pro lidi, kteří nemají takové štěstí a prosperitu jako mám já. Ať jim je dána důstojnost, svoboda, prosperita a zdraví.

Marie Svobodová

Každý může být jednou na dně.

Marcela

Je mi ctí být v tak skvělé společnosti Klubu přátel Člověka v tísni.

Pavlína

I když žijeme v 21.století, tak se na světě děje spoustu nehezkých věcí. Jsme klikaři, že si můžeme dopřávat. Ať už si koupíme zmrzlinu, nebo pivo. Ale bohužel jsou lidé, kteří mají stěží na to aby se uživili. A proto jsme tu my. Je jedno jakou částku člověk přispěje, hlavně že něco. Představte si, že bychom na tom byli špatně, byli bychom rádi za každou korunu.

Radek Hřebečk

Lidé by si měli pomáhat a nezapomínat na ty, kteří nemají stejné štěstí; žít svobodně.

Lukáš Fabián

Děti za nic nemohou a v bolesti a utrpení jsme si všichni rovni... člověk sám nezachrání svět, ale alespoň může do mozaiky vložit malý kamínek naděje...