Michal

Díky Člověku v tísni mohu pomáhat každý den potřebným. A to je něco, co opravdu zahřeje u srdce. Děkuji, že mi umožňujete pomáhat!

Tomáš Vaculík

Při svých cestách po světě, jsem si uvědomil, že velká část obyvatel naší planety každý den řeší jenom tu jedinou, základní a někdy téměř neřešitelnou otázku. Otázku, jak uživit sebe a svou rodinu. To, že právě my jsme se narodili v blahobytu Evropy, není naše zásluha. Je to dílo osudu a štěstí. Proto cítím, že bychom neměli myslet jenom na sebe. Považuji za přirozené alespoň kousek toho štěstí sdílet s těmi, kteří takovou kliku neměli.

Denisa

Věřím, že co člověk dává, to dostane. Že jak se chová ke světu kolem a svému okolí, tak se jednou bude chovat okolí k němu. Nemůžeme vědět, kdy budeme sami potřebovat jednou pomoc. Buďme rádi za to, jak a kde žijeme a nezapomínejme na ty, kteří neměli takové štěstí, aby se narodili do země, kde je hojnost. Pomáhat je cool!

Terka Ska

Pomáhat musí být normální.

Irena

Pomáhat druhým má smysl. Mám to štěstí, že je můj život klidný a spokojený a myslím, že je fér "něco vrátit". Věřím, že Člověk v tísni mojí podporu využije tam, kde je opravdu potřeba.

Ondřej Váňa

už dlouho jsem se chtěl přidat a dnes jsem to konečně udělal dopručuji každýmu je to fajn pocit

Kristýna

Sama děti nemám, tak můžu pomoci těm, kteří to potřebují.

Kristýna Černohlávková

Zdravím Vás všechny, rozhodla jsem se pomáhat z čistého pochopení. Vím, jaké to je ocitnout se na dně a být na všechno sama. Podporuji každého, kdo pomoc potřebuje. Sobecky tím získávám pocit, že konečně jako člověk za něco stojím. A pokud moje pomoc někomu pomůže, bude se mi usínat o moc lépe. Přeji všem lidem na světě, bez ohledu na náboženské vyznání, rasu či postižení, lásku a plno zdraví. <3

Pavel Michal

Proč jsem se rozhodl podpořit Člověka v tísni? Prostě proto, že si myslím, že když někdo pomáhat může, tak by to měl dělat. I kdyby to mělo být jenom nějakou maličkostí. Celá crew Člověka v tísni dělá úžasné věci, které kromě těch, kdo jsou přímo cílovou skupinou pomoci, často část společnosti ani není schopna či ochotna docenit. Chtěl bych Vám všem alespoň touto cestou poděkovat. Máte můj obrovský respekt.