Jan Bureš

Když se člověk zamyslí nad tím, za co je schopen utrácet peníze, tak by mu pár stovek měsíčně na pomoc potřebným, na záchranu životů mělo připadat jako ta vůbec nejlepší investice.

Zuzana Raková

Děkuji organizaci Člověk v tísni za vše, co užitečného a potřebného v ČR i ve světě dělá. Jsem vděčná za možnost k tomu svými skromnými silami přispět. Věřím, že to má smysl.

Olga

Věřím v to, že každá částka má MOC prostřednictvím Člověka v tísni zajistit potřebným POMOC :). Pokud máme tu MOC, měli bychom ji směřovat tam, kde je POtřeba. POMOC má smysl :).

Viktor Hes

Jako kreativní člověk celý život překonávám lenost a díky tomu inspiruji. Lidi v tísni jsem se rozhodl motivačně podpořit s nadějí že to aspoň trochu přispěje ke zlepšení života u nás Čechách, doufajíc v náděj že se má pomoc dostane i do okolí kde žiju. Ať chceme nebo ne děti jsou světlá budoucnost a budeme li je seznamovat s dobrem tak i svět kolem nás bude lepší, harmoničtější.

Jana Collins

Jsem maminka 6leté holčičky a ráda skromným příspěvkem pomůžu dalším, co neměli takové štěstí v životě.

Jana Dušková

I když se momentálně nacházím v nelehké životní situaci, moje velká bolest mi paradoxně otevřela srdce a konečně jsem udělala to, co jsem dlouho odkládala. Zadala jsem trvalý příkaz k odesílání pravidelné částky na účet Člověka v tísni, organizace, jejíž činnost léta sleduji. Vím, že moje peníze budou účelně využity. Uvědomila jsem si, jak se máme dobře, že se nemusím strachovat, čím nakrmím své děti, není tu válka, úroveň našeho zdravotnictví je velmi dobrá, děti mohou chodit do školy. Prostě těch pár stovek, které měsíčně pošlu, můj standard nijak nesníží a někomu jinému může zásadně ulehčit život. A já navíc získám dobrý pocit. JD

Sebastián Malik

Sám jsem žil 15 let v Děckém domově . Díky tomu jsem se naučil Spoustů věcí. Pomáhat dalším lidem,dětem apod. Vím jaké to je být v nouzi zažil jsem to . Každý si zaslouží druhou ruku . A přesně touhle cestou bych chtěl pomáhat lidem kteří si to zaslouží i v chudobě tak i tady u nás v republice.

Anna

Člověk v tísni je pro mě důvěryhodná organizace pomáhající, kde je třeba. Pomáhat druhým v tísni je velmi důležité a lidsky správné. Zdraví tak máme pomáhat nemocným a postiženým, bohatší chudým a strádajícím. Pomocí potřebným ve světě trochu splácíme svůj dluh bohatých zemí vůči zemím extrémně chudým. Ulehčíme trpícím, a ukládáme si poklad v nebi. Duch solidarity navíc přispívá k mírovému soužití lidí a národů.

Matěj Procházka

Je to předlouhá cesta vykořenit všechny části světa z bídy a zajistit celé populaci přístup ke vzdělání. Vzhledem k blahobytu naší části světa by ale byl nesmysl ji nejít. Lidé z Člověka v tísni dělají fantastickou práci a je skvělý pocit "být u toho" aspoň finančně.