Dáša

Pan Šimon Pánek je tím důvodem, proč jsem zvolila Vás. Pamatuji si ho ze Sametové revoluce a je pro mě zárukou čestnosti a poctivosti, proto mám jistotu, že mé peníze nebudou zneužity. A proč až nyní? Podporuji sdružení na ochranu zvířat, protože se lidem nedokážou ubránit sami a nyní, jsem chtěla začít přispívat buď jen dětem, Lékařům bez hranic a nebo Vám. Vyhráli jste! :-)

Věrka a Jarda

K našemu výročí jsme se rozhodli pomáhat těm, co neměli v životě takové štěstí jako my. My už vše podstatné máme. Ve světě je, ale mnoho takových, jenž nemají ani to nejnutnější pro život.

Věrka a Jarda

K našemu výročí jsme se rozhodli pomáhat těm, co neměli v životě takové štěstí jako my. My už vše podstatné máme. Ve světě je ale mnoho takových, jenž nemají ani to nejnutnější pro život.

Jakub Průcha

Stačí si vyjet 700 Km od Prahy na východ a pokud chcete, vidíte úplně jiný svět. Svět kde není zdravotní pojištění, kde je minimální sociální podpora, nezaměstnanost, nicotné důchody a korupce. Svět, kde podojíte krávu, jdete mléko prodat do města a vrátíte se večer, až když je prodáno. Stále mluvím o Evropě, blízké krajině kousek od nás. Stačí pár cest do zahraničí a mimo svoji pohodlnou bublinu ... Více

Zbyněk Konvička

Neziskovou organizaci Člověk v tísni sleduji dlouhodobě a vždy mě potěší zprávy, kde všude její dobrovolníci a pracovníci pomohli a pomáhají. Život by měl být nejen o zajišťování vlastních potřeb a naplňování svých snů... Většina z nás v naší zemi netrpí nedostatkem, naopak je více vidět, že řada z nás ráda pomáhá druhým, tam, kde je právě potřeba, a mně je tento způsob drobné filantropie velmi ... Více

František Pethö

Organizace Člověk v tísni hraje nepostradatelnou roli v občanské společnosti již téměř 30 let. Její aktivity se věnují množství témat, které se většinou nachází na okraji zájmu naší politické reprezentace i celkově naší společnosti. Proto je důležité ukázat, že nerezignujeme na pomoc ostatním v nouzi, stejně jako nezavíráme oči před pošlapáváním lidských práv. Podporou ČvT umožňujeme okamžitou ... Více

Renée Neumannová

Byla jsem v ČvT zaměstnaná poměrně dlouhou dobu. Za tu dliuhou dobu, ač jsem strašlivě důvěřivá a naivní, mě Tíseň nezklamala. Ti lidě vědí, co činí a vědí to dobře. A činí to rádi. Nezpronevěřují vaše peníze. Věřte jim, já jim věřím a obě ruce do ohně za ně vložím. Odejít jsem musela do invalidního důchodu a odešla jsem nerada. Stýská se mi.

Lukáš Píše

V naší zemi kde i obyčejný člověk užívá životní úrovně aristokrata se ztratila empatie a lidskost. Svět hladoví ...jen ne tady. Je mi líto všech dětí , kterým se nedostalo všech výhod jako nám . Život je božím darem a ne samozřejmostí. Všichni by měli pomáhat.

Fíla

Mám se tak dobře, že by mě hanba musela fackovat, kdybych aspoň trochu nepomohl.