Sanny

Když jsem byla malá nikdy jsem neřekla mami tati. Vyrůstala jsem v dětském domově . A právě v dětském domově se ukázalo ,proč má smysl pomáhat dále a šířit pomoc dál . Když si vzpomenu na Vánoce kdy jsme měli štědrovečerní večeři byli tam pozvání lidé , kteří mi neříkali nic . Až když jsem vyrůstala a poznávala oč go došlo mi to . Pamatuji si na lidi kteří mi nosili dárky a neustále se usmívali a plakali . Ukradli kousek sebe svého času svých nákladů a darovali ho mě místo někoho kdo to měl dělat zcela automaticky abych byla ta malá vysmátá slečna . Dodnes na to nezapomínám a hodlám kráčet v jejich stopách. Má to smysl . Kousek Vás může v někom zůstat nadosmrti a bude vděčný stejně jako jsem já :) .

Karin Hambalíková

Věřím, že dělat dobro má smysl. A ty?

Kristýna Havlická

Není důležité, kolik, jak a kdy. Hlavní je, že pomůžeš, ať je to jak koliv. :)

Karel Dytrych

Dělat dobro… důležitý! A přidat se do téhle fajn společnosti je to nejmenší.

Rostislav Novák

Domnívám se, že toto je to nejmenší, co můžeme udělat pro jakékoliv dítě, které to potřebuje. Každý ten malý tvoreček si to zaslouží, ať je odkudkoliv.

Veronika

Pomáhat by mělo být největší potřebou v lidském životě. Nezáleží na tom, komu, kdy, kde a jak pomůžeme, ale záleží na tom, že se proto rozhodneme a uděláme to.

Milan Z.

Není mi lhostejné, co se děje kolem mne. A jak kdysi napsal někdo velmi skromný a moudrý, dobrý skutek je často sám o sobě odměnou.

Yana

Hodně krát v životě pomáhali i mně když byla v tísni. Rada pomůžu i já ostatním, přes to že nejsem žádná milionářka ale i maličkost může někomu pomoc.

Martin Uhlíř

„Účelem lidského života je sloužit a ukázat soucit a vůli pomáhat druhým." (Albert Schweitzer)