Šimon

V těchto případech nejde to, proč pomoci, ale spíše proč nepomoci. "Jedním z nejkrásnějších zadostiučinění v životě je, že kdykoliv se upřímně snažíme pomoci jinému, pomáháme i sami sobě"

Ivan Syrový

Moudrý člověk jednou řekl: "Můžeš-li pomoci, pak pomoz. Pokud ne, alespoň neškoď."

Tomáš Hypš

Máme se tady u nás nadstandardně dobře. Ale standard je celosvětově jinde. A projekty, na kterých lidi v ČvT pracují, ukazují že ona norma může být pro nás až nepředstavitelně jinde. Vzít tak pár "bezcených" stovek a udělat z nich pro někoho "naději na život" ... to přece dává smysl ne?

David

Nějak moc neřeším takovéto "stejně ty prachy jdou někomu do kapsy", odůvodňování si, proč nepomoct. V Šimona mám prostě důvěru, vzhledem k její prokazatelným činům od osmdesátek. Nevěřím že je manipulativní, populistické hovado (dámy prominou), se kterými se roztrhl pytel. Potřeba pomáhat je v každém z nás, pomáhat můžeme jakkoliv, jen je důležité pomáhat. Třeba takto... nebo jinak 😊

Jaromíra

Sama mám 4 děti. A nadovedu si ani představit že by hladověli

Lenka Bryjová

Z jakého důvodu podporuji Člověka v tísni? Pro mě je to organizace velmi důvěryhodná, moje peníze se v ní zkrátka "neztratí" a doputují k lidem , kteří potřebují pomoc. Zárukou je pro mě i osobnost pana Šimona Pánka. A proč chci finančně pomáhat? Moc mě to nabíjí a uklidňuje :-)

Honza Haruda

Indiánské přísloví říká, že svět je velmi nebezpečné místo k životu a proto bychom si měli užít každý den klidu a míru. Podpora neziskové organizace Člověk v tísni má smysl, protože pomáhá lidem kteří nejsou v klidu a míru. Přispívá k rozvoji na mnoha místech, frontách i mnoha způsoby, reaguje na krizové situace, neustále se vyvíjí, neplýtvá prostředky a usiluje o zlepšení světa jako celku. Více

Irena Slováčková

Hodně cestuji a vidím, vnímám . My splachujeme WC pitnou vodou. Nic víc k tomu říct netřeba.

Patrik Tichý

Inspirace, válečný konflikt na Ukrajině a také že si každý na světě nemůže dopřát takový luxus jako je pitná voda a to mě krapet nakoplo.Splachujeme pitnou vodou ,co dodat.