Radek

Člověka v tísni dlouhodobě vnímám jako seriózní, stabilní a dostatečně akční neziskovku. Jsem rád, že jsem se konečně dokopal k menším pravidelným příspěvkům. Ať se ČvT dále daří rozvíjet své aktivity a v ideálním případě jsou Vaše zásahy doma i ve světě co nejméně potřeba., respektive ať převažují preventivní nad těmi krizovými.

Zdeněk Nýdrle

Není to žádný zajímavý příběh. Za aktivního života jsem míval mírně nadprůměrné příjmy a tak mi nedělalo problémy posílat na nejrůznější dobročinné projekty cca 12 - 15 tisíc ročně. Po odchodu do důchodu jsem ty částka zredukoval a teď, kdy do důchodu odešla i manželka musíme na výdaje hledět ještě pozorněji. Přesto nás to dobročinnost stojí zhruba polovinu toho, co dřív... Když jsem se ... Více

Hanka

Cítím s lidmi kteří musí žít ve válečném konfliktu, hlavně děti a staří lidé. Mě osobně jakákoliv válka děsí. Pokud bychom byli my v takové situaci, budeme vděčni za každou pomoc. Máme to štěstí, že žijeme v míru a i když máme nějaké starosti, není nám tak zle.

Jan

Prispevek davam, protoze vim, ze Clovek v tisni opravdu pomaha tam, kde je potreba. Obvykle jsou tam prvni a vydavaji penize smysluplne. Dekuji Vam, ze delate svoji praci.

Richard Štulík

Myslím, že se nemáme tak špatně, abychom nemohli pomoc.

Roman Jedlička

O pomoci jsem přemýšlel již delší dobu, ale definitivně jsem se rozhodl až nedávno, když jsem na sociálních sítích viděl jak a kde pomáháte.

Aneta

Člověk v tísni a jejich práce pomáhají proti té mojí bezmoci z války kterou cítím.

Miroslav Strecker

Jsem přesvědčen, že děláte správnou práci na správném místě ve správný čas.

Jarmila Šťastná

Podporuji Člověka v tísni, protože je to pro mne absolutně důvěryhodná organizace. V jejich případě jsem si jistá, že poskytnuté peníze využijí efektivně a na správném místě. A peněz potřebují hodně, protože na světě existuje zlo, násilí a chudoba.