Roman Jedlička

O pomoci jsem přemýšlel již delší dobu, ale definitivně jsem se rozhodl až nedávno, když jsem na sociálních sítích viděl jak a kde pomáháte.

Aneta

Člověk v tísni a jejich práce pomáhají proti té mojí bezmoci z války kterou cítím.

Miroslav Strecker

Jsem přesvědčen, že děláte správnou práci na správném místě ve správný čas.

Jarmila Šťastná

Podporuji Člověka v tísni, protože je to pro mne absolutně důvěryhodná organizace. V jejich případě jsem si jistá, že poskytnuté peníze využijí efektivně a na správném místě. A peněz potřebují hodně, protože na světě existuje zlo, násilí a chudoba.

Jiří Patloka

Člověk v tísni je humanitární organizace, které věřím! Nejen že je transparentní a otevřená, ale hlavně aktuálně pomáhá tam, kde je to nejvíc potřeba. To my, ze svých domovů nikdy nemůžeme odhadnout ani zrealizovat. Proto jsem se rozhodl, místo nářku a údivu nad tím, co se kde hrozného lidem děje (na rozdíl od nás), přispět alespoň postradatelnou symbolickou částkou, ze svého starobního důchodu. Více

Nina

Proč jsem se rozhodla přispět? Sama jsem 8 let bojovala s exekucemi . Kdo se s tím potkal ví co to je. Všichni právníci a tzv."poradci" nejdříve nastavili ruku a zaplaťte. Až člověk v tísni se na nic neptal a konal. A pomáhal a radil. Do dnešního dne se nikdy nestarali o to, zda něco uhradím. A protože se moje situace s jejich pomocí zlepšila, rozhodla jsem se pravidelně pomáhat. Vím že pro někoho ... Více

Irena Tausingerová

Nemám žádný příběh, jen přesvědčení, že by lidstvo nepřežilo nebýt těch, kteří pomáhají. Chtěla jsem využít možnosti, že se hodnota daru znásobí, proto jsem vstoupila do Klubu přátel.

Jana Císlerová

Dobrý den, společnost Člověk v tísni znám dlouho. Myslím, že děláte správné věci a hlavně jste nezávislí a transparentní. V průběhu let jsem přispívala na různé charity, dosud mi zůstala společnost sdružující lidi, kteří malují ústy. Fotografii zveřejňovat nechci.

Dmytro

Chci Pomáhat Lidem. Čím Můžu!!