Příběhy dárců Klubu přátel

Příběhy dárců Klubu přátel

Radka

S tím, co se v poslední době děje ve světě a i kousek od našich hranic, člověk nikdy neví, kdy pomoc bude sám potřebovat. Věřím v to, že bychom si měli pomáhat. Nikdy nevíme, kdy se v takové nouzové situaci můžeme ocitnout my sami, kdy mrknutím oka se nám může život otočit o 180 stupňů a budeme rádi, když nám někdo pomůže. Mám nějaké finanční prostředky navíc, tak cítím jako svou osobní ... Více

Alena Krudewig

Rozhodla jsem se podpořit Člověka v tísni, protože za poslední měsíce vidím stále větší potřebu podpory zahraničí i u nás. Je to to nejmenší, co my, kdo si žijeme v blahobytu a míru, můžeme udělat pro lidi, kteří jsou v nouzi.

Iva Malinová

Sleduji práci Člověka v tísni dlouhá léta. Cením si poctivosti. Jméno Šimona Pánka je pro mě zárukou.

Hana

Projekty Člověka v tísni jsou smysluplné. Pomáhají přímo na místech, kde jsou starosti a problémy, bohužel často i válečné konflikty. Příspěvky této nadace pomohli postavit školy pro chudé děti, učí dospělé, jak obdělávat půdu, daří se zajistit vodu(studny) pro místa, kde je vody závažný nedostatek. A šlo by pokračovat dál. Je to viditelná práce lidí této nadace, která mě vedla k rozhodnutí ... Více

KATEŘINA HÁLOVÁ

Nikdy nevíte, kdy budete v té samé situaci a vždy budete moc rádi, když někdo udělá to, co právě teď dělají všichni ti, kdo tu přispívají, pomáhají.

Petr Velecký

Měl jsem tu čest spolupracovat s Člověkem v tísni při zajišťení dodávek humanitární pomoci Ukrajině po železnici. Viděl jsem úžasné nasazení všech členů týmu a opravdu oceňuji zkušenost a efektivitu jejich práce.

Martina

Vždy jsem zastávala názor, že pomáhat druhým má smysl. Léta pravidelně přispívám organizaci Zdravotní klaun a jednorázově jsem se snažila přispívat, když se stala nějaká "hrůza" a to ať už přírodní či lidská. Organizaci Člověk v tísni považuji za důvěryhodnou a jsou za ní vidět léta smysluplné pomoci. Věřím, že Člověk v tísni použije mou podporu tam, kde je či bude opravdu potřeba.

Petra Tlapáková

Každá kapka dělá moře. Všichni jsme vlastně každý z nás. Když můžu tak pomůžu.

Dagmar TěšitelováPomá

Pomáhat je přeci normální a my v ČR se máme přece dobře.Tak je to jednoduché🌞🍀