Danuta

Jsem nesmírně vděčná Bohu že žijeme v míru. A naší povinností je pomáhat lidem a dělit se s tím co máme.

Martin Trunec

Jednorázová pomoc při různých katastrofách je určitě důležitá, ale pravidelná pomoc dává jistotu prostředků i pro řešení budoucích vážných problémů. Proto jsem se rozhodl pro pravidelné příspěvky.

Věra Mokrá

Dobrý den, Chci vám napsat, co mě vedlo k rozhodnutí stát se členem Klubu přátel. Jsem důchodce, je mi 65 let, mám průměrný důchod. O tom, že se stanu členem jsem přemýšlela jíž dlouho, několikrát jsem přispěla jednorázově. Ale uvědomovala jsem si, že to nestačí, že k pravidelným darům přispívá OSN 9x tolik vyšší částkou. Viděla jsem ve zprávách tu hrůzu, co se děje na Ukrajině, lidé jako my ... Více

Marta Beláková

Rozhodla jsem se podporovat lidi kteří nemají mnohdy ani kde ulehnout natož se najíst alespoň jednou za den.Každý člověk se může ocitnout v tísni.Proto byvhom si měli pomáhat navzájem.

Marcela

Dobrý den, je potřeba pomáhat v životě ,ať už je to od maličkostí, že někoho pustíte ve frontě a tedy i k finanční podpoře.Proč to dělám, abych smazala hříchy které mám:-),abych měla dobrý pocit, že dělám něco smysluplného, něco z čeho budu mít dobrý pocit a vědět, že to druhým pomůže!Je důležité se neotáčet zády a být tady pro druhé, když to jde v této nelehké době.Přispívám i na zvířata, která ... Více

Marcela Zelinková

Zareagovali jsme na FB žádost organizace Člověk v tísni a stali jsme se jejími přáteli. Domníváme, že v současné složité době je třeba podporovat projekty, které pomáhají tam, kde to je nejvíce třeba.

Holy

Znam vasi organizaci i co dela a i z okoli lidi co pro vas pracuji a cenim si vasi prace. Dekuji vam a doufam, ze nebudete mit moc prace, coz by znamenalo, ze je na svete lip, ale je to jen hezke prani.

Světlana Kljujevová

Dobrý den, inspirovalo mně to že se děje moc neštěstí,životnich nepřizni, válek, přírodních oatastrof.Zničeho nic je těžko se z toho dostat,tak se má pravidelně přispívat, nevzdávat nadějí.Já mám svou existenci v hodnotě špatnem ,a nemohla jsem nic změnit,ale musi to jit někomu dostat se z nesnazi,neprizni,tak přejeme.

Karel

Obyčejná snaha a možnost pomoci potřebným, především dětem.