Příběhy dárců Klubu přátel

Příběhy dárců Klubu přátel

Sanny

Sanny

Když jsem byla malá nikdy jsem neřekla mami tati. Vyrůstala jsem v dětském domově . A právě v dětském domově se ukázalo ,proč má smysl pomáhat dále a šířit pomoc dál . Když si vzpomenu na Vánoce kdy jsme měli štědrovečerní večeři byli tam pozvání lidé , kteří mi neříkali nic . Až když jsem vyrůstala a poznávala oč go došlo mi to . Pamatuji si na lidi kteří mi nosili dárky a neustále se usmívali a ... Více

Vilemína

Vilemína

Nejsmysluplnější věc, kterou můžeme v životě dělat, je pomáhat druhým.

Natálie

Natálie

Pomáhat ostatním by mělo být samozřejmostí.

Nela

Nela

Svobodu a radost ze života má mít každý živý tvor. Vzájemnost, pospolitost a respekt tomu mohou někdy velmi pomoci! Děkuji

Jana K.

Jana K.

Pro dobrý pocit, že mohu alespoň trochu pomoci. Protože této organizaci důvěřuji. Pro karmu, nikdy člověk neví, kdy bude potřebovat pomoci on.

Yvona Borůvková

Yvona Borůvková

Již děti v mateřské škole vědí, že pomáhat ostatním je správné. Učí se podělit o dobrotu, půjčit kamarádovi hračku, pofoukat bolístku, zastat se slabšího a podat pomocnou ruku každému, kdo ji potřebuje. Neměli bychom na to zapomínat ani v dospělosti a být svým dětem příkladem.

Michal Kalousek

Michal Kalousek

Já už jsme takový. Když to jde, pomůžu kde se dá. Jak starším lidem, tak i těm co to nepotřebuji. Tuhle jsem stavěl u chodníku, Abych pomohl stařence, která upadla no chodníku a nemohla se sama zvednout. Jsou lidé, kteří to potřebuji víc než já.

Jiří Prudel

Jiří Prudel

Po povodních v roce 2010 jsem dostal od Člověka v tísni finanční částku, kterou se budu snažit touto cestou „vrátit“.

Jana Matoušková

Jana Matoušková

Jsme zvyklí, že máme automaticky, co chceme. I když to nepotřebujeme. Jsou lidé, kteří nemají ani na základní věci, natož na drobnosti, které zpříjemňují den.