Zuzka

Skutečné dárky od Člověka v tísni se staly již nedílnou a vítanou součástí našich Vánoc. Tím to u mě začalo. Na příspěvcích v rámci Klubu přátel Člověka v tísni je skvělé, že se výrazně násobí díky podpoře OSN. I malá částka od dárce tak ve finále přinese hezké peníze. Stojí to za to.

Karel

Je to jednoduché. Dle možnosti pomocí.

Vlaďka

Mám štěstí: mám střechu nad hlavou, mám rodinu, děti chodí do školy, já do práce, piju vodu z kohoutku a když mám hlad, tak jím, doma je zatopeno a nikdo nám na dům nestřílí. Velká část světa to štěstí nemá. Pomáhejme!

Jitka B.

Pro podporu Člověka v tísni jsem se rozhodla, protože jsem přesvědčená, že jsou peníze vynakládány účelně - pro pomoc lidem v kritických situacích, motivační pomoc v chudých oblastech a podpora vzdělanosti. Osoba Šimona Pánka je pro mne zárukou solidnosti a slušnosti.

Jitka

Není zvláštní příběh, jen obyčejné životní zkušenosti. Stačí žít s očima otevřenýma a ušima naslouchajícíma a vnímat svět v jeho realitě. A k tomu se celý život řídím tím, že pokud jsem ten, kdo pomoci může, tak to udělám !

Lucie

Pracuji na pozici, kdy denně řeším dluhy lidí. Vyslechnu si spoustu životních příběhů a musím říct, že některé opravdu chytnou za srdce. Proto jsem se rozhodla alespoň trošku pomáhat tímto způsobem. Bohužel si zatím nemůžu dovolit vyšší částku z důvodu, že mám 2 malé syny a jsem samoživitelka. Věřím ale, že i malá částka u Vás najde své uplatnění. Díky za Vaši práci. 🙂

Iva Koutná

Má to smysl a Člověku v tísni a panu Šimonu Pánkovi věřím.

Martin

Prostě víme, že Vaše práce má smysl, ale zároveň si uvědomujem, že aby jste jí mohli dělat potřebujete podporu, a tu se snažíme Vám podle našich možností poskytnout.

HAna

Pravidelně přispívám jinde. I nepravidelně. Docela dost, myslím. A stovka navíc? Můžu si to ještě dovolit. Zvlášť pokud generuje další příspěvky. My ženské musíme držet při sobě.