Příběhy dárců Klubu přátel

Příběhy dárců Klubu přátel

KATEŘINA HÁLOVÁ

Nikdy nevíte, kdy budete v té samé situaci a vždy budete moc rádi, když někdo udělá to, co právě teď dělají všichni ti, kdo tu přispívají, pomáhají.

Petr Velecký

Měl jsem tu čest spolupracovat s Člověkem v tísni při zajišťení dodávek humanitární pomoci Ukrajině po železnici. Viděl jsem úžasné nasazení všech členů týmu a opravdu oceňuji zkušenost a efektivitu jejich práce.

Martina

Vždy jsem zastávala názor, že pomáhat druhým má smysl. Léta pravidelně přispívám organizaci Zdravotní klaun a jednorázově jsem se snažila přispívat, když se stala nějaká "hrůza" a to ať už přírodní či lidská. Organizaci Člověk v tísni považuji za důvěryhodnou a jsou za ní vidět léta smysluplné pomoci. Věřím, že Člověk v tísni použije mou podporu tam, kde je či bude opravdu potřeba.

Petra Tlapáková

Každá kapka dělá moře. Všichni jsme vlastně každý z nás. Když můžu tak pomůžu.

Dagmar TěšitelováPomá

Pomáhat je přeci normální a my v ČR se máme přece dobře.Tak je to jednoduché🌞🍀

Petr Sládek

Dosud jsem přispíval jednorázově ale skvělá kamarádka mne inspirovala svým příkladem. Jsem jí za to vděčný.

Jana

Rozhodla jsem se pravidelně přispívat, protože si myslím, že pokud má někdo štěstí, měl by se podělit.

Roman

Nemyslím, že to stojí za zveřejnění. Za tím, že jsem se rozhodl začít přispívat prostě stojí mnoholetá práce Člověka v tísni a osobnost pana Šimona Pánka. Obdivuhodný příběh! Jsem rád, že se můžu malinkým dílem podílet a práci, kterou děláte. Roman

Hana Schlager

Dobrý den, je to prosté, soucítím s lidmi, kteří nemají to štěstí, žít v klidu, míru a doma, kde je jídlo a teplo. Také proto, že vám věřím a vážím si vaší práce, vlastně je to minimum, co můžu udělat. Děkuji každému z vás, za to co děláte Hanka