Příběhy dárců Klubu přátel

Příběhy dárců Klubu přátel

Anna

Anna

Na mé poslední cestě jsem navštívila Nepál, který před několika lety zastihlo silné zemětřesení. Je to velmi chudá země a zemětřesení pro ně znamenalo ztrátu i toho posledního, co měli. V horách se nás zeptal starší pán, odkud jsme a když jsme řekli Czech republic, začal nám děkovat za pomoc, kterou jsme mu poskytli při zemětřesení. Trošku jsem se zastyděla, protože jsem to nebyla já, ale ... Více

Eliška Sládková

Eliška Sládková

Protože mám rodinu o kterou se mohu opřít. A vím, že může být těžké, být na všechno sám!

Ondra

Ondra

Když můžu, musím.

Alena, Max a Adam

Alena, Max a Adam

Jsme rádi, že můžeme pomoci alespoň finančně. A věříme, že Člověk v tísni naše peníze účelně využije tam, kde to je opravdu potřeba.

Ágnes

Ágnes

Vždy, když se vrátím z nějaké daleké cesty, jsem vděčná za to, že mám doma teplou vodu a jídlo .. a nebo že mohu spát ve své posteli. Bohužel to není všude ve světě samozřejmostí. Je skvělé, že se to někdo snaží změnit. Protože nejhorší věcí na světě je lhostejnost. ????‍♀️

Martin Uhlíř

Martin Uhlíř

„Účelem lidského života je sloužit a ukázat soucit a vůli pomáhat druhým." (Albert Schweitzer)

Petra Špalková

Petra Špalková

Každý je někdy v tísni.. Když máš sílu, podpoř. Když jí máš víc, podporuj.

Yana

Yana

Hodně krát v životě pomáhali i mně když byla v tísni. Rada pomůžu i já ostatním, přes to že nejsem žádná milionářka ale i maličkost může někomu pomoc.

Milan Z.

Milan Z.

Není mi lhostejné, co se děje kolem mne. A jak kdysi napsal někdo velmi skromný a moudrý, dobrý skutek je často sám o sobě odměnou.