Zbyněk Konvička

Neziskovou organizaci Člověk v tísni sleduji dlouhodobě a vždy mě potěší zprávy, kde všude její dobrovolníci a pracovníci pomohli a pomáhají. Život by měl být nejen o zajišťování vlastních potřeb a naplňování svých snů... Většina z nás v naší zemi netrpí nedostatkem, naopak je více vidět, že řada z nás ráda pomáhá druhým, tam, kde je právě potřeba, a mně je tento způsob drobné filantropie velmi ... Více

Renée Neumannová

Byla jsem v ČvT zaměstnaná poměrně dlouhou dobu. Za tu dliuhou dobu, ač jsem strašlivě důvěřivá a naivní, mě Tíseň nezklamala. Ti lidě vědí, co činí a vědí to dobře. A činí to rádi. Nezpronevěřují vaše peníze. Věřte jim, já jim věřím a obě ruce do ohně za ně vložím. Odejít jsem musela do invalidního důchodu a odešla jsem nerada. Stýská se mi.

Lukáš Píše

V naší zemi kde i obyčejný člověk užívá životní úrovně aristokrata se ztratila empatie a lidskost. Svět hladoví ...jen ne tady. Je mi líto všech dětí , kterým se nedostalo všech výhod jako nám . Život je božím darem a ne samozřejmostí. Všichni by měli pomáhat.

Zora Schmidtová

Starosti lidí ve státech, které jsou schopny zabezpečit své obyvatele, jsou směšné v relaci ke starostem lidí trpících žízní, hladem, nedostatkem základních životních potřeb, perzekucí, šikanou, ignorací, ... Už jenom toto je důvod k podpoře lidí ve státech, které svoje obyvatele zabezpečot nedokážou...

Matěj Procházka

Je to předlouhá cesta vykořenit všechny části světa z bídy a zajistit celé populaci přístup ke vzdělání. Vzhledem k blahobytu naší části světa by ale byl nesmysl ji nejít. Lidé z Člověka v tísni dělají fantastickou práci a je skvělý pocit "být u toho" aspoň finančně.

Sebastián Malik

Sám jsem žil 15 let v Děckém domově . Díky tomu jsem se naučil Spoustů věcí. Pomáhat dalším lidem,dětem apod. Vím jaké to je být v nouzi zažil jsem to . Každý si zaslouží druhou ruku . A přesně touhle cestou bych chtěl pomáhat lidem kteří si to zaslouží i v chudobě tak i tady u nás v republice.

Jana Collins

Jsem maminka 6leté holčičky a ráda skromným příspěvkem pomůžu dalším, co neměli takové štěstí v životě.

Viktor Hes

Jako kreativní člověk celý život překonávám lenost a díky tomu inspiruji. Lidi v tísni jsem se rozhodl motivačně podpořit s nadějí že to aspoň trochu přispěje ke zlepšení života u nás Čechách, doufajíc v náděj že se má pomoc dostane i do okolí kde žiju. Ať chceme nebo ne děti jsou světlá budoucnost a budeme li je seznamovat s dobrem tak i svět kolem nás bude lepší, harmoničtější.

Olga

Věřím v to, že každá částka má MOC prostřednictvím Člověka v tísni zajistit potřebným POMOC :). Pokud máme tu MOC, měli bychom ji směřovat tam, kde je POtřeba. POMOC má smysl :).