Jiří Prudel

Po povodních v roce 2010 jsem dostal od Člověka v tísni finanční částku, kterou se budu snažit touto cestou „vrátit“.

Jana Matoušková

Jsme zvyklí, že máme automaticky, co chceme. I když to nepotřebujeme. Jsou lidé, kteří nemají ani na základní věci, natož na drobnosti, které zpříjemňují den.

Olga

Měla jsem v životě velké štěstí, že jsem se narodila do rodiny, která mi dala do života dobrý základ a která je mou záchrannou sítí. Mám práci, kterou miluju a vše, co k životu potřebuju. Uvědomuju si, že je na světě i u nás v České republice hodně lidí, kteří stejné štěstí jako já neměli. Štěstí mají pouze v tom, že existují takové organizace jako Člověk v tísni, které se snaží jejich život ... Více

Radka

Normalni je pomahat :-)

Josef

Skoro každý člověk má chuť pomáhat, kde to je potřeba a stejné to je i u mě. Poslat pár korun je to nejjednodušší, co může člověk udělat. Važme si štěstí, v jaké zemi jsme se narodili, protože naprostá většina lidí na světě jej neměla.

Lucie

Pracuji na pozici, kdy denně řeším dluhy lidí. Vyslechnu si spoustu životních příběhů a musím říct, že některé opravdu chytnou za srdce. Proto jsem se rozhodla alespoň trošku pomáhat tímto způsobem. Bohužel si zatím nemůžu dovolit vyšší částku z důvodu, že mám 2 malé syny a jsem samoživitelka. Věřím ale, že i malá částka u Vás najde své uplatnění. Díky za Vaši práci. 🙂

Hana Svobodová

V době, kdy je kolem nás tolik zla, je třeba dělat aspoň malinké dobro. Prostě dělat něco užitečného pro ostatní. Můj příspěvek je minimální ve srovnání s činností Člověka v tísni, který pomáhá už dlouho.

sarka fridriksson

V podstatě celý život nepravidelně přispívám, teď jsem tomu dala pravidelnost. Človek v tísni je transparentní organizace a velmi si vážím její práce, snaží se pomáhat všem. Pomáhat je prostě potřeba.

Alena Mudrochová

Na Facebooku mě oslovilo video,že za "pouhých" 100 Kč získáte další prostředky, které mohou pomoci. Již vás nějakou dobu sleduji. Myslím si,že i když máme s manželem 5 dětí, máme oba praci,dům, kde bydlíme a máme se dobře. Ale vždy tomu tak nebylo. Ráda bych,abych mohla pomoci,protože si moc vážím toho,že máme toho tolik. Děkuji vám za to,co děláte pro ostatní.