Ondřej Váňa

už dlouho jsem se chtěl přidat a dnes jsem to konečně udělal dopručuji každýmu je to fajn pocit

Irena

Pomáhat druhým má smysl. Mám to štěstí, že je můj život klidný a spokojený a myslím, že je fér "něco vrátit". Věřím, že Člověk v tísni mojí podporu využije tam, kde je opravdu potřeba.

Terka Ska

Pomáhat musí být normální.

Denisa

Věřím, že co člověk dává, to dostane. Že jak se chová ke světu kolem a svému okolí, tak se jednou bude chovat okolí k němu. Nemůžeme vědět, kdy budeme sami potřebovat jednou pomoc. Buďme rádi za to, jak a kde žijeme a nezapomínejme na ty, kteří neměli takové štěstí, aby se narodili do země, kde je hojnost. Pomáhat je cool!

Tomáš Vaculík

Při svých cestách po světě, jsem si uvědomil, že velká část obyvatel naší planety každý den řeší jenom tu jedinou, základní a někdy téměř neřešitelnou otázku. Otázku, jak uživit sebe a svou rodinu. To, že právě my jsme se narodili v blahobytu Evropy, není naše zásluha. Je to dílo osudu a štěstí. Proto cítím, že bychom neměli myslet jenom na sebe. Považuji za přirozené alespoň kousek toho štěstí ... Více

Michal

Díky Člověku v tísni mohu pomáhat každý den potřebným. A to je něco, co opravdu zahřeje u srdce. Děkuji, že mi umožňujete pomáhat!

Pavlína

Když mám možnost poskytnou pomoc a zvládnu to, těší mne to.

Martin

Na cestách jsem viděl mnoho dobrého i zlého. Pokud je to v Našich silách, pomáhejme druhým...

Tomas Votruba

Slyšel jsem v rádiu, že jsou nějací přátelé člověka v tísni. Jdu sem a vidím Adélku z Ostravy, že taky přispívá. Jdu dál a vidím, že je tu i Adam. Krásný web a ještě na dobou věc, to už snad nemůže být lepší :)