Příběhy dárců Klubu přátel

Příběhy dárců Klubu přátel

Denisa

Potěšil mě program, kdy je jakýkoli můj dar znásoben a pro mě poskytnut na dobrou věc -- pomoci lidem v nouzi. Člověka v tísni a Šimona Pánka považuji za důvěryhodné partnery.

Radka

Normalni je pomahat :-)

Josef

Skoro každý člověk má chuť pomáhat, kde to je potřeba a stejné to je i u mě. Poslat pár korun je to nejjednodušší, co může člověk udělat. Važme si štěstí, v jaké zemi jsme se narodili, protože naprostá většina lidí na světě jej neměla.

sarka fridriksson

V podstatě celý život nepravidelně přispívám, teď jsem tomu dala pravidelnost. Človek v tísni je transparentní organizace a velmi si vážím její práce, snaží se pomáhat všem. Pomáhat je prostě potřeba.

Alena Mudrochová

Na Facebooku mě oslovilo video,že za "pouhých" 100 Kč získáte další prostředky, které mohou pomoci. Již vás nějakou dobu sleduji. Myslím si,že i když máme s manželem 5 dětí, máme oba praci,dům, kde bydlíme a máme se dobře. Ale vždy tomu tak nebylo. Ráda bych,abych mohla pomoci,protože si moc vážím toho,že máme toho tolik. Děkuji vám za to,co děláte pro ostatní.

Lucie Benešovská

Jsem šťastná, že díky organizaci Člověk v tísni vzniká takhle superjednoduchý způsob jak pomoci lidem v těžké situaci. Tu těžkou práci udělají za nás opravdoví hrdinové, mezi které se nepočítám. Takže jim děkuji a ráda přispěju, to je snadné. :-)

Radek

Každý z nás (a hlavně my, co jsme se narodili v dobré době na dobrém místě) má odpovědnost k okolnímu světu i ostatním lidem. V okolí se mohu angažovat sám, ale na dálku to není jednoduché. Sleduji Člověka v tísni už dlouho a obdivuji lidi, kteří dokážou věnovat potřebným nejen pár peněz, ale hlavně svůj čas a energii. O to víc pak ty, kteří zasvětí se skromností a pokorou pomoci druhým svůj život. Více

Luděk

"Člověka v tísni" si hluboce vážím a má moji absolutní důvěru, stejně jako "Lékaři bez hranic". Možná se nechovám rozumně, ale nehromadím velké finanční rezervy. Když nějaké "poukázky na pohodlí" vyšetřím, ihned je disponuji tam, kde mají okamžitý užitek. U Člověka v tísni jsou vždy v dobrých rukou!

Honza

Důvodem jste Vy, co a jak děláte, i to, že stále existuje mnoho lidí ochotných pomáhat. Rád jsem se k Vám všem přidal.