Příběhy dárců Klubu přátel

Příběhy dárců Klubu přátel

ADL

Měl jsem to štěstí vyrůstat v rodině řídící se základními lidskými principy, kde jakákoli pomoc má svůj význam a užitek. Zažil jsem období, kdy cestovat po světě bylo docela snadné a poznávat nové mě vždycky bavilo. Z pohledu zvenčí je jasné, že žijeme na území a v době, kdy nám v podstatě nic podstatného nechybí a je jen na nás jak s těmito vklady naložíme v každodenním životě. I když je snadné ... Více

Iva

Upřímně, ke členství mě přivedla "hamižnost". Dosud jsem přispívala aktuálně na konkrétní projekty různých iniciátorů, abych si uchovala svobodu rozhodování. Když jsem však vaším prostřednictvím přispívala na Ukrajinu, objevila jsem vámi zveřejněnou možnost navýšení daru o příspěvek OSN, proto jsem zvolila pravidelnou platbu. Máte mou dlouhodobou důvěru, takže ráda na vaše projekty přispěju.

Tomáš

Nesnáším pohled na děti, které nejsou šťastné,protože musí žít v oblastech, kde probíhají války, nebo je katastrofální neúroda apd.. Nemohou za to, že se narodili právě v zemi, kde musí bojovat o přežití prakticky od prvního nádechu.. Jelikož se moje finanční situace konečně po X letech zlepšila, neváhal jsem a zadal jsem trvalý příkaz bance... Snad můj skromný příspěvek pomůže alespoň jednomu ... Více

Hanka

Viděla jsem, jak umí Člověk v tísni účinně pomáhat tam, kde je to zapotřebí. Zároveň vím, že je pro organizaci lepší pravidelný příjem (ikdyž je to malá částka) než jednorázový dar.

Karel z Varnsdorfu

Vážení, proč chci pomáhat? Abych měl dobrý pocit, když nemám už své žádné děti. Aby můj skromný dárek pomohl aspoň 1 malému dítěti nebo tomu, kdo to právě potřebuje. Myslím, že malý dárek by měl každý poslat, kdo na to má a těch je většina. Brabec Karel z Varnsdorfu.

Tomáš

Vím že práce, kterou děláte, je náročná, ale nesmírně užitečná a potřebná. Moc si toho vážím i toho jak a kde všude pomáháte, a chci vás aspoň takto podpořit a přispět k dobré věci. A pan Pánek je navíc pro mne toho zárukou.

Vladimíra

Vždy je třeba pomoci. Musíme si pomáhat, dává mi to smysl života.

Šárka

Dlouho jsem pomoc odkládala, rozhodujícím impulsem pro trvalou podporu byl začátek války na Ukrajině.

Šárka

Dlouho jsem odkládala svoji pomoc, impulsem byla začátek války na Ukrajině.