Tisíce dětí umírají každý den na podvýživu. Zbytečně. Darujte jim život.

K záchraně dětského života stačí málo. Extrémně výživný terapeutický přípravek s názvem Plumpy’Nut. Tato směs obsahuje veškeré živiny potřebné k léčbě, která trvá 6–8 týdnů. Prvních 10 dnů léčby stojí 260 Kč.

Organizace Člověk v tísni dlouhodobě bojuje s podvýživou u dětí v Angole, Zambii, Etiopii a Demokratické republice Kongo. Kromě okamžité léčby akutně podvyživených dětí přípravkem Plumpy’Nut se soustředíme především na řešení příčin podvýživy. K její léčbě přistupujeme komplexně – učíme maminky, jak si zpestřit a rozšířit jídelníček, propojujeme naši pomoc v oblasti zemědělství, výživy, přístupu k nezávadné pitné vodě a správné hygieny.

Co je Plumpy’Nut©?

3 sáčky denně po dobu 6–8 týdnů a zázrak je na světě. Plumpy’Nut© je vysoce výživná arašídová pasta, která navíc obsahuje cukr, rostlinný olej a odtučněný mléčný prášek. Také je obohacená o vitamíny a minerály. Podvyživené děti mají problém s příjmem běžné potravy, zároveň je však potřeba, aby rychle přibyly na váze. Plumpy’Nut© je svou účinností nejlepší dostupnou zbraní při boji proti akutní podvýživě. Cena léčby je 1 300 Kč.

Potřebujeme Vaši podporu

Boj s podvýživou patří mezi klíčové problémy, které Člověk v tísni pomáhá řešit. Pracujeme ve více než 20 zemích světa, pomáháme lidem ve válečných konfliktech, bráníme lidská práva, přinášíme okamžitou pomoc při humanitárních a přírodních katastrofách. A potřebujeme Vaši podporu, abychom to zvládli. Pomáhejte s námi a přidejte se do Klubu přátel Člověka v tísni.

Chci vědět více

Klub přátel Člověka v tísni je symbolické uskupení dárců, kteří přispívají pravidelnými dary na konto dobročinné sbírky. Je to náš způsob, jak lidem říct, že si jejich pomoci vážíme, a také možnost, jak s nimi zůstat v kontaktu. Třeba proto, abychom jim čas od času poslali pozvánku na setkání, slevu do divadla, nebo lístky na projekce Jednoho světa. A proč si těchto dárců tolik vážíme? Protože pravidelná podpora je pro nás nenahraditelná. Díky těmto darům máme volné ruce a můžeme pomáhat nejen tam, kde je to aktuálně nejvíce potřeba, ale také nám Klub přátel umožňuje naši pomoc dlouhodobě plánovat. Stačí jen vyplnit formulář a můžeme se v Klubu těšit i na Vás!

5 důvodů, proč pomáhat s námi

Vaše pravidelné dary umožní rychle zachraňovat životy.

Sami si určujete výši příspěvku a kdykoliv můžete skončit.

Pravidelně Vás budeme informovat, jak a kde Vaše dary pomáhají.

Váš dar dokážeme díky podpoře OSN znásobit. Darovaná stokoruna přinese dalších 900 Kč.

Snížíte si daně, ať už jste firma nebo zaměstnanec.

Přihláška do Klubu přátel

Vaše údaje
Přispět částkou

i
Odesláním přihlášky berete na vědomí podmínky zpracování Vašich osobních údajů a zároveň získáte podklady k zadání trvalého příkazu a uvítací informace k Vašemu členství.
Odesílání ...
Vaši registraci jsme přijali.
Děkujeme.
Registraci se bohužel nepovedlo odeslat
Omlouváme se, zkuste to prosím později.