Hrozí, že zítra zemře 6.500 dětí na podvýživu. Pojďme to změnit!
© Foto: Tereza Hronová

Hrozí, že zítra zemře 6.500 dětí na podvýživu. Pojďme to změnit!

Podvýživa má na svědomí více dětských životů než všechny probíhající válečné konflikty. K záchraně nemocného dítěte přitom stačí málo. Extrémně výživný terapeutický přípravek Plumpy’Nut. Tato směs obsahuje veškeré živiny potřebné k léčbě. Prvních 14 dnů léčby stojí 365 Kč. Úspěšnost léčby je přes 90%!

Pomozte nám zachraňovat dětské životy!

Organizace Člověk v tísni bojuje s podvýživou u dětí v Angole, Zambii, Etiopii a DR Kongu. Každý měsíc zachráníme tisíce dětí. Nejvíce ohrožené pacienty léčíme přípravkem Plumpy’Nut, který dodáváme do místních zdravotnických zařízení.

CO JE PLUMPY’NUT©?

3 sáčky denně po dobu 6–8 týdnů a zázrak je na světě. Plumpy’Nut© je vysoce výživná arašídová pasta, která navíc obsahuje cukr, rostlinný olej a odtučněný mléčný prášek. Také je obohacená o vitamíny a minerály. Podvyživené děti mají problém s příjmem běžné potravy, zároveň je však potřeba, aby rychle přibyly na váze. Plumpy’Nut© je svou účinností nejlepší dostupnou zbraní při boji proti akutní podvýživě. Cena léčby je 1 300 Kč.

Soustředíme se i na řešení příčin podvýživy. Ta je často způsobena tím, že děti pijí špinavou závadnou vodu plnou bakterií. Proto budujeme zdroje pitné vody. Místním maminkám také pomáháme pochopit zásady správné hygieny a výživy dětí.

POTŘEBUJEME VAŠI PODPORU

Boj s podvýživou patří mezi klíčové problémy, které Člověk v tísni pomáhá řešit. Pracujeme ve více než 20 zemích světa, pomáháme lidem ve válečných konfliktech, bráníme lidská práva, přinášíme okamžitou pomoc při humanitárních a přírodních katastrofách.

A potřebujeme Vaši podporu, abychom to zvládli. Pomáhejte s námi a přidejte se do Klubu přátel Člověka v tísni.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Klub přátel Člověka v tísni je symbolické uskupení dárců, kteří přispívají pravidelnými dary na konto dobročinné sbírky. Je to náš způsob, jak lidem říct, že si jejich pomoci vážíme, a také možnost, jak s nimi zůstat v kontaktu. Třeba proto, abychom jim čas od času poslali pozvánku na setkání, slevu do divadla, nebo lístky na projekce Jednoho světa. A proč si těchto dárců tolik vážíme? Protože pravidelná podpora je pro nás nenahraditelná. Díky těmto darům máme volné ruce a můžeme pomáhat nejen tam, kde je to aktuálně nejvíce potřeba, ale také nám Klub přátel umožňuje naši pomoc dlouhodobě plánovat. Stačí jen vyplnit formulář a můžeme se v Klubu těšit i na Vás!

Váš dar znásobíme!

Díky Vaší podpoře budeme schopni žádat o finanční granty například agentury OSN. Ty ale většinou vyžadují, abychom prokázali, že za námi stojí soukromí dárci, kteří do projektů pomoci sami investují cca 10% ceny pomoci. Zbylých 90% následně dodá OSN. Darovaná stokoruna tedy přinese dalších 900 Kč.

Proč dlouhodobá podpora?

Podvýživu neodstraníme ze dne na den. Je to dlouhodobý boj a proto Vás prosíme o dlouhodobou podporu. Tu můžete ukončit stejně snadno, jako začnete.

Snížíte si daně

Jako pravidelný dárce od nás dostanete potvrzení o daru pro finanční úřad. To Vám umožní platit nižší daně ať už podnikáte, nebo jste zaměstnanec.

---------------------------------

Vaše údaje u nás zůstanou v bezpečí. Potřebujeme je abychom Vás mohli informovat jak díky Vám pomáháme, zvát na akce a jednou za rok zaslat potvrzení o daru, díky kterému zaplatíte nižší daně.

Přidejte se do Klubu přátel

Chci měsíčně darovat
Vaše údaje
Chci darovat za firmu
Chci darovat jako OSVČ
Chci obdržet potvrzení o daru

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.

i Údaje k platbě se automaticky vygenerují a zobrazí po vyplnění a odeslání formuláře.
Odesláním přihlášky berete na vědomí podmínky zpracování Vašich osobních údajů.
Odesílání ...
Vaši registraci jsme přijali.
Děkujeme.
Registraci se bohužel nepovedlo odeslat
Omlouváme se, zkuste to prosím později.