Hrozí, že zítra zemře 6.500 dětí na podvýživu. Pojďme to změnit!

Hrozí, že zítra zemře 6.500 dětí na podvýživu. Pojďme to změnit!

Podvýživa má na svědomí více dětských životů než všechny probíhající válečné konflikty. K záchraně nemocného dítěte přitom stačí málo. Extrémně výživný terapeutický přípravek Plumpy’Nut. Tato směs obsahuje veškeré živiny potřebné k léčbě. Prvních 14 dnů léčby stojí 365 Kč. Úspěšnost léčby je přes 90%!

Pomozte nám zachraňovat dětské životy!

Organizace Člověk v tísni bojuje s podvýživou u dětí v Angole, Zambii, Etiopii a DR Kongu. Každý měsíc zachráníme tisíce dětí. Nejvíce ohrožené pacienty léčíme přípravkem Plumpy’Nut, který dodáváme do místních zdravotnických zařízení.

CO JE PLUMPY’NUT©?

3 sáčky denně po dobu 6–8 týdnů a zázrak je na světě. Plumpy’Nut© je vysoce výživná arašídová pasta, která navíc obsahuje cukr, rostlinný olej a odtučněný mléčný prášek. Také je obohacená o vitamíny a minerály. Podvyživené děti mají problém s příjmem běžné potravy, zároveň je však potřeba, aby rychle přibyly na váze. Plumpy’Nut© je svou účinností nejlepší dostupnou zbraní při boji proti akutní podvýživě. Cena léčby je 1 300 Kč.

Soustředíme se i na řešení příčin podvýživy. Ta je často způsobena tím, že děti pijí špinavou závadnou vodu plnou bakterií. Proto budujeme zdroje pitné vody. Místním maminkám také pomáháme pochopit zásady správné hygieny a výživy dětí.

POTŘEBUJEME VAŠI PODPORU

Boj s podvýživou patří mezi klíčové problémy, které Člověk v tísni pomáhá řešit. Pracujeme ve více než 20 zemích světa, pomáháme lidem ve válečných konfliktech, bráníme lidská práva, přinášíme okamžitou pomoc při humanitárních a přírodních katastrofách.

A potřebujeme Vaši podporu, abychom to zvládli. Pomáhejte s námi a přidejte se do Klubu přátel Člověka v tísni.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Klub přátel Člověka v tísni je symbolické uskupení dárců, kteří přispívají pravidelnými dary na konto dobročinné sbírky. Je to náš způsob, jak lidem říct, že si jejich pomoci vážíme, a také možnost, jak s nimi zůstat v kontaktu. Třeba proto, abychom jim čas od času poslali pozvánku na setkání, slevu do divadla, nebo lístky na projekce Jednoho světa. A proč si těchto dárců tolik vážíme? Protože pravidelná podpora je pro nás nenahraditelná. Díky těmto darům máme volné ruce a můžeme pomáhat nejen tam, kde je to aktuálně nejvíce potřeba, ale také nám Klub přátel umožňuje naši pomoc dlouhodobě plánovat. Stačí jen vyplnit formulář a můžeme se v Klubu těšit i na Vás!


Váš dar znásobíme!

Díky Vaší podpoře budeme schopni žádat o finanční granty například agentury OSN. Ty ale většinou vyžadují, abychom prokázali, že za námi stojí soukromí dárci, kteří do projektů pomoci sami investují cca 10% ceny pomoci. Zbylých 90% následně dodá OSN. Darovaná stokoruna tedy přinese dalších 900 Kč.

Proč dlouhodobá podpora?

Podvýživu neodstraníme ze dne na den. Je to dlouhodobý boj a proto Vás prosíme o dlouhodobou podporu. Tu můžete ukončit stejně snadno, jako začnete.

Snížíte si daně

Jako pravidelný dárce od nás dostanete potvrzení o daru pro finanční úřad. To Vám umožní platit nižší daně ať už podnikáte, nebo jste zaměstnanec.

---------------------------------

Vaše údaje u nás zůstanou v bezpečí. Potřebujeme je abychom Vás mohli informovat jak díky Vám pomáháme, zvát na akce a jednou za rok zaslat potvrzení o daru, díky kterému zaplatíte nižší daně.

Přidejte se do Klubu přátel

Chci měsíčně darovat
Vaše údaje
Chci obdržet potvrzení o daru a/nebo uvítací dopis
 
i Údaje k platbě se automaticky vygenerují a zobrazí po vyplnění a odeslání formuláře.
Odesláním přihlášky berete na vědomí podmínky zpracování Vašich osobních údajů.
Odesílání ...
Vaši registraci jsme přijali.
Děkujeme.
Registraci se bohužel nepovedlo odeslat
Omlouváme se, zkuste to prosím později.